Apmokėjimo būdai

„Smarter Surfaces“ atitinka PCI DSS ir SSL. Ką tai reiškia?

Tai reiškia, kad mūsų internetinė mokėjimo sistema yra užšifruota, todėl nelaikome ir neperduodame jokių kortelių turėtojų duomenų, be to, ši sistema yra patvirtinta.

Mūsų įmonė laikosi visų duomenų saugumo priemonių. Visos įmonės, kurios nori priimti mokėjimus kredito ar debeto kortelėmis, privalo išlaikyti kelis bandymus pagal tolesnius elementus, kad galėtų atitikti PCI DSS, tai apima: turėti antivirusinė apsaugą, kas ketvirtį nuskaityti visus IP, siekiant aptikti galimus trūkumus, užšifruoti visus kredito kortelių sandorius, vykstančius per jų tinklą.

Šiuo metu siūlome kelis skirtingus mokėjimo būdus, kad geriausiai atitiktume jūsų poreikius. Tai mokėjimo kortelės, elektroninė bankininkystė, „PayPal“, ar banko pervedimas.

Mokėjimo kortelės, elektroninė bankininkystė  ir „PayPal“

Jei nusprendėte mokėti mokėjimo kortele, elektronine bankininkyste, ar per „PayPal“ ir jūsų mokėjimas pavyko, jūsų užsakymas bus apdorotas nedelsiant.

Pasirinkus apmokėjimo būdą per elektroninę bankininkystę, atsiskaityti galima naudojantis šiomis sistemomis: SEB, Swedbank, Šiaulių bankas, Luminor (DNB / Nordea), Medicinos bankas, Danske Bank, Citadele, Paysera ir kt.

Banko pavedimas

Jeigu pageidaujate mokėti banko pavedimu, jums atsiųsime savo banko duomenis. Jūsų užsakymas bus atidėtas iki kol bankas patvirtins mokėjimą. Tai gali trukti daugiausia 2 darbo dienas. Gavę šį mokėjimą apdorosime jūsų užsakymą ir išsiųsime jums užsakytas prekes. Dėl šio atsiskaitymo būdo prašome susisiekti su mumis elektroniniu paštu – vilnius1@spalvusala.lt.

Valstybinės institucijos, universitetai, kolegijos ir kitos švietimo įstaigos

Švietimo įstaigų ir specifinių valstybinių institucijų atveju suprantame, kad ne visada įmanoma sumokėti iš anksto, todėl galime aptarti mokėjimo atidėjimo variantą.
Dėl šio atsiskaitymo būdo prašome susisiekti su mumis elektroniniu paštu – vilnius1@spalvusala.lt.

Kodėl verta pirkti iš „Smarter Surfaces“

✔ nemokamas pristatymas
✔ 5 ir 10 metų gaminių garantija
✔ 14 dienų grąžinimo politika
✔ Sertifikuoti ir palankūs aplinkai gaminiai

Meniu