Mokyklinės lentos dažai

27.00

Mokyklinės lentos dažai sukurss juodą, kreidinės lentos paviršių su patvaria matine danga. Tai aukštos kokybės produktas, su kuriuo galite sukurti rašomąjį paviršių mokykloje, biure ar namuose. Lengva rašyti bet kokia sausa ar skysta kreida. Lengva nuvalyti sausa ar drėgna šluoste, todėl užtikrinamos beribės kūrybinės galimybės.

Būkite įkvėpti mūsų mokyklinių lentų dažų, ir pieškite ar rašykite ką tik norite ant šio universalaus gaminio. Galite įrengti paviršių su magnetiniu pagrindu, panaudoję šiuos dažus kartu su mūsų magnetiniais produktais. Idealiai tinka naudoti namų biure, klasėje ir siekiant sukurti vintažinį įvaizdį restoranuose, baruose bei galerijose.

Nesate tikri, koks gaminys yra tinkamiausias jūsų projektui? Atsiųskite mums savo erdvės nuotrauką arba susisiekite ir galėsime pasiūlyti bei rekomenduoti gaminių variantus, kad galėtumėte išsirinkti tai, kas jums labiausiai tiktų. Nesate tikri dėl produkto įrengimo? Esame čia, kad jums padėtume ir patartume atliekant įrengimo darbus.

Produkto savybės:

  • Atsparūs įbrėžimams
  • Rinkinyje yra naudojimo priedai
  • Lengva naudoti – Tepama dviem sluoksniais, vadovaujantis paprastu naudojimo vadovu
  • Tinka naudoti vos po 24 val.
  • Aplinkosauga: Be izocianatų, žemas LOJ indeksas, be tirpiklių
  • Sertifikavimas: LOJ (mažiau nei 11g/l)
  • 5 metai gaminio savybių garantiją

Aprašymas

Išmaniųjų mokyklinės lentos dažų techninės specifikacijos:

Dengiamas plotas / talpa / svoris: 6 m² / 750 ml / 1,15 kg
Gaminio spalva: Juoda (9004)
Gaminio paviršius: Matinis
Kvapas: Labai silpnas
LOJ: Mažiau nei 11g/l
Gruntas: Gruntą būtina naudoti ant neapdorotų paviršių (gipsokartono plokštės, glaistas, tinkas ir pan.). Grunto nereikia naudoti ant įprastais dažais dažytų paviršių.
Tinkami paviršiai: sienos, suolai, baldai, stiklas, pertvaros ar bet kokie kiti lygūs neporėti paviršiai

Mokyklinės lentos dažų rinkinį sudaro:

1 vnt. 6 m² išmanieji mokyklinės lentos dažai
1 vnt. volelio rankena
1 vnt. volelis

4
2

Mokyklinės lentos dažų naudojimas:

Norint naudoti mūsų mokyklinės lentos dažus, nereikia būti profesionalu. Šiais kreidinės lentos dažais paviršių padengti gali kiekvienas.

Svarbu, kad paviršius prieš naudojimą būtų lygus. Jei paviršius bus lygus ir neporėtas, pasieksite geriausia galutinį rezultatą. Jei paviršius yra neparuoštas (gipsokartono plokštė, tinkas, glaistas), prieš dažant mokyklinės lentos dažais, paviršių būtina padengti vandeniniu gruntu arba dažais. Rekomenduojame naudoti išmanųjį baltą gruntą, nes jis buvo išbandytas naudoti kartu su mūsų mokyklinių lentų dažais.

Tiesiog užtepkite gruntą, palikite išdžiūti, tada tepkite vieną mokyklinės lentos dažų sluoksnį. Išdžiūvus pirmam sluoksniui (maždaug 2 val.) galite tepti antrą sluoksnį. Čia rasite išsamią šių dažų naudojimo instrukciją.

Turite klausimų? Tiesiog susisiekite per čia.

Kodėl verta rinktis mūsų mokyklinės lentos dažus?

Išmanieji mokyklinės lentos dažai yra labai efektyvūs juodų lentų dažai, kurie gali transformuoti bet kokį lygų paviršių į rašomąjį paviršių. Mūsų kreidinės lentos dažai idealiai tinka klasės veikloms, namams, kavinėms ir restoranams. Garantuojame mokyklinių lentų kokybę ir garantiją 5 metams.

„Smarter Surfaces“ lentų, ant kurių rašoma kreida, sienų dažai yra ekologiškas pasirinkimas dėl konkurencingai mažo LOJ lygio, palyginti su konkurentais. Visi mūsų gaminiai yra be izocianatų, juos saugu naudoti, kai patalpoje yra žmonių ir užtikrintas bent minimalus vėdinimas.

Kitaip nei tradicinės juodos lentos, naudodami mūsų mokyklinės lentos dažus, turėsite neribotą darbo erdvę. Sukurkite bet kokio norimo dydžio juodos lentos paviršių arba transformuokite visas sienas į rašomuosius paviršius, kad sukurtumėte neribotą darbo erdvę.

Paviršių taip pat galite patobulinti ir iki magnetės kreidinės lentos. Tiesiog prieš dažant mokyklinės lentos dažais, panaudokite vieną iš mūsų magnetinių gaminių, pvz. magnetinius dažus.

„Smarter Surfaces“ yra rašomų paviršių sprendimų teikimo pasaulinis lyderis. Išmanieji mokyklinės lentos dažai šiuo metu yra vieni iš efektyviausių tokių dažų rinkoje. Tai aukštos kokybės patikima alternatyva tradicinėms juodoms lentoms, ir pralenkia visus konkurentų gaminius.

atliku uzduociu logo spalu sala

DUK

Meniu