Skaidri lipnioji plėvelė

109.00365.00

Pakeiskite savo darbo vietos įvaizdį sukurdami rašyti tinkamą paviršių su populiariausia Airijoje lengvai montuojama lipniąja plėvele. Skaidri plėvelė su baltosios lentos savybėmis gali būti klijuojama ant bet kokio dažyto paviršiaus – taip išsaugosite originalią spalvą ar dizainą.

Lengvai pakeiskite bet kokį biuro baldą (netinka tik sienoms), pavyzdžiui, plokščių, durų ar stalų paviršių į produktyvią erdvę. Atnaujinkite senas ir nublukusias baltąsias ar įvairias kitas rašymo lentas atlikdami vos du montavimo veiksmus. Skaidri plėvelė su baltosios lentos savybėmis idealiai tinka stiklinėms skiriamosioms sienoms. Plėvelė taip pat gali būti neblizgi, projekcinė arba balta.

Nežinote, koks gaminys labiausiai tinka jūsų projektui? Atsiųskite mums erdvės, kurią norite pakeisti, nuotrauką, arba kreipkitės į mus tiesiogiai. Pasiūlysime jums idėjų bei rekomenduosime gaminių, kad galėtumėte išsirinkti tai, kas jums tinka geriausiai. Nežinote, kaip montuoti? Esame pasirengę padėti ir patarti, kaip atlikti kiekvieną veiksmą.

5 metų garantija gaminiams.
Gamybinės paskirties techninės savybės, jokio dvejinimosi efekto ir jokių dėmių.
Tinka komerciniam naudojimui, nes turi atsparumo ugniai sertifikatą.
Įrengti gali ne specialistai.
Plėvelė yra lipni, tereikia nulupti pagrindo sluoksnį.
Klijavimas užtrunka kelias minutes – paprasta įrengti, galima vadovautis vaizdo medžiagoje pateiktais nurodymais.
Pristatoma jau paruošta naudoti.
Idealiai tinka senoms rašymo lentoms ir baltosioms lentoms restauruoti.
Aplinkosauga. Taikomi griežtesni standartai, nei galiojantys Airijoje ar Europos Sąjungoje –mažai lakiųjų organinių junginių, be tirpiklių ir izocianatų.
Sertifikavimas. Nepriklausomas atsparumo ugniai sertifikavimas – B europinė klasė.

Išvalyti
Produkto kodas: N/A Kategorijos: ,

Aprašymas

Papildoma informacija:

 • Išeiga / matmenys / svoris:
  10 m² / 1,22 m x 8,25 m / 5,4 kg
  5 m² / 1,22 m x 4,12 m / 2,7 kg
  2 m² / 1,22 m x 1,64 m / 2,5 kg
 • Medžiagos storis – 0,15 mm
 • Gaminio spalva: skaidri / permatoma
 • Gaminio blizgumas: blizgi – 98 GU, kai matymo kampas yra 60º
 • Rekomenduojamas prislopintas aplinkos apšvietimas
 • Visiškai nepermatomi dažai užtikrina aiškų didelės raiškos vaizdą platesniu kampu, atspindi daugiau šviesos
 • Kvapas: nėra

Papildoma informacija

Plotas

2m2, 5m2, 10m2

Skaidrios lipnios plėvelės rinkinį sudaro:

10 m² ir 5 m² rinkinius sudaro:

lipnioji plėvelė „Whiteboard“, skaidri;
paviršiaus lipdukas;
klijavimo instrukcija;
mentelė tapetams;
pirštinių pora;
mikropluošto trintukas.

2 m² rinkinį sudaro:
lipnioji plėvelė „Smart Whiteboard“, skaidri
mikropluošto trintukas;
klijavimo instrukcija.

4
2

Skaidrios lipnios plėvelės įrengimas:

Norint naudoti mūsų lipniąją plėvelę „Whiteboard“, nereikia būti profesionalu. Plėvelę galima greitai užklijuoti ir iškart naudoti – jokio blogo kvapo ir netvarkos. Tiesiog nulupkite pagrindo sluoksnį ir stipriai prispauskite lipniąją plėvelę prie reikiamo paviršiaus. Akimirksniu atnaujinkite paviršių ir iškart jį naudokite.

Gaminys yra skirtas klijuoti ant lygaus paviršiaus, pavyzdžiui, ant stiklo, senų baltųjų lentų, biuro baldų ir pan. Jei norite klijuoti ant gipskartonio ar nelygaus paviršiaus, rinkitės mūsų sienų dangas arba rašymui tinkančius dažus „Whiteboard“.

Peržiūrėkite vaizdo įrašą, kuriame rodoma, kaip dažyti rašymo lentas, ir sužinokite, kaip tinkamai tai atlikti.

Turite klausimų? Mes didžiuojamės savo klientų aptarnavimo komanda ir siūloma pagalba. Susisiekite čia.

Kodėl verta rinktis mūsų skaidrias lipnias plėveles?

Lipnioji rašymui tinkama plėvelė „Whiteboard“ yra idealus pasirinkimas norintiems atnaujinti ir modernizuoti darbo erdvę bei maksimaliai išnaudoti turimus baldus ir priemones. Patobulinkite stalus, suolus, langus arba atnaujinkite senas rašymo lentas ir net baltąsias lentas. Bet koks jūsų darbo erdvėje esantis neabsorbuojantis paviršius gali būti atnaujintas ir tapti produktyviu įrankiu, kuris tarnaus komandiniam darbui ir bendradarbiavimui.

Mūsų lipniosios plėvelės pasižymi rašymo lentų savybėmis ir neturi jokių dydžio apribojimų. Sukurkite rašymui tinkamą stalą vos keliais nesudėtingais veiksmais, nepirkdami naujų baldų. Taip pat galite naudoti šią lipniąją plėvelę stiklinėms skiriamosioms sienoms, kad paverstumėte jas į produktyvią darbo erdvę.

Ši lipnioji plėvelė yra atspari dėmėms, nekenkia aplinkai, neskleidžia jokio kvapo, jos sudėtyje nėra lakiųjų organinių junginių. Todėl ši plėvelė yra idealus pasirinkimas, kai darbus reikia atlikti patalpoje dirbant kitiems žmonėms.

Ieškote daugiau įkvėpimo? Spauskite čia ir peržiūrėkite mūsų vaizdo įrašus apie tai, kaip galite naudoti rašymui tinkamą paviršių.

atliku uzduociu logo spalu sala
Meniu