Apie mus

Company Values Icon

Smarter Surfaces yra visame pasaulyje lyderiaujanti inovatyvių sprendimų paviršiams kompanija. Nuolatos tirdami rinką ir vykdydami plėtrą mes galime pasiūlyti naujoviškus ir šiandienines problemas sprendžiančius produktus. Visame pasaulyje esame žinomi kaip plačiausią asortimentą magnetinių, rašymo bei projekcinių paviršių sprendimams turinti kompanija.

Smarter Surfaces vykdo veiklą visame pasaulyje ir šiuo metu mes esame daugiau nei 20 šalių bei 5 žemynuose. Mūsų prekinis ženklas visame pasaulyje pripažintas ir gerbiamas, juo naudojasi tokie klientai kaip „Microsoft”, „Google”, „Tesco”, „Coca-Cola”, Sindėjaus universitetas, Konektikuto universitetas, „Andrew Winch Design”, „ECE Architecture”, Hilson Moran ir daugelis kitų.

Lietuvoje mūsų prekinį ženklą atstovauja 29 metų patirtį dažų rinkoje turinti UAB „Spalvų sala”.

Mūsų vertybės

Atsakomybė

Sąžiningas elgesys su klientais ir partneriais. Atsakingai priimame sprendimus, įvertinant jų poveikį įmonei, darbuotojams, partneriams.

Profesionalumas

Dirbame efektyviai, sparčiai ir kokybiškai. Nuolat tobuliname savo profesinius įgūdžius. Įgyta patirtimi ir žiniomis nuolatos dalinamės su klientais.

Lankstumas

Esame pasirengę prisitaikyti prie rinkos tendencijų. Į kiekvieną susiklosčiusią situaciją reaguojame greitai ir lanksčiai.

Bendradarbiavimas

Nuolatos siekiame geriau suprasti klientų poreikius ir siūlome tuos sprendimus, kurie turi pridėtine vertę. Suprantame, kad tik tokie santykiai su klientais kuria sėkmingą bendradarbiavimą.

Darbuotojai

Darbuotojai – svarbiausias mūsų turtas. Mums rūpi jų gerovė ir darbo sąlygos. Nuolatos stengiamės kelti jų kompetenciją, gerinti darbo sąlygas ir juos supančią aplinką. Suteikiame visas priemones jų saviraiškai bei idėjų įgyvendinimui.

Apdovanojimai

Kredito biuro „Credit info“ sertifikatas „Stipriausi Lietuvoje”.

Stipriausi Lietuvoje 2017

Šis sertifikatas patvirtina, kad įmonė yra patikima, laiku vykdo ir yra didelė tikimybė, kad vykdys savo finansinius įsipareigojimus.

Meniu