Video galerija

Norėdami gauti įkvėpimo ar sužinoti, kaip kiti naudoja mūsų produktus, peržiūrėkite vaizdo įrašus „Kaip naudotis“. Išsamias produktų įrengimo instrukcijas galite pamatyti Kaip įrengti“ vaizdo įrašuose.


Kaip naudotis

Ieškote patarimų, kaip savo erdvėje naudoti rašomus, magnetinius ar projekcinius produktus? Peržiūrėkite toliau pateiktus vaizdo įrašus, kuriuose rodomi skirtingais būdais naudojami mūsų produktai.

Magnetinis baltos lentos paviršius


Magnetinės lentos naudojimas versle

Šiame video jūs matysite kaip vieną technologijų kompanija naudodama mūsų magnetinius dažus pakeitė savo darbo metodiką. Įmonei buvo reikalingas paviršius, ant kurio jie galėtų kaupti savo idėjas, planuoti savo komandos darbą ir jie rado išeiti. Tai mūsų magnetinės lentos dažai, naudojami kartu su baltos lentos dažais.

Baltos lentos dažai – balti


Leiskite atsiskleisti kūrybiškumui su baltos lentos dažais

Ar jūs ieškote kūrybiškesnio metodo darbui? Ši medijos agentūra iš Londono įsimylėjo idėją apie baltos lentos sienas. Naudodami mūsų baltos lentos dažus jie iš naujo atrado savo darbą. Žiūrėkite šį video ir pamatysite kaip mūsų produktas pakeitė jų darbo metodus.

Baltos lentos dažai – balti


Kiekvienam moderniam ofisui reikia sienų, ant kurių galima rašyti

Jums būtinai reikia pamatyti kaip viena žaidimų gaminimo kompanija panaudojo savo sienas. Jie turi modernias darbo vietas, kuriose kuria fantastinius personažų maketus, planuoja žaidimų kūrimo eigą bei kaupia įdėjas ateities projektams.

Baltos lentos dažai – skaidrūs


Kaip naudoti skaidrios lentos dažus?

Manote, jog baltos lentos dažai tik sienoms? Galvokite iš naujo. Pasižiūrėkite mūsų video kokie lygūs paviršiai gali būti naudojami kaip balta lenta, kai naudojame skaidrius baltos lentos dažus.

Baltos lentos dažai – skadrūs

Turėkite rašomas ir tuo pačiu spalvotas sienas

Baltos lentos sienos nebūtinai turi būti baltos spalvos. Pasižiūrėkite šį video ir pamatysite kaip galima naudoti spalvotas sienas jūsų ofise. Ši muzikos aplikacijų plėtojimo kompanija parodė kaip jie savo ofiso sienas pavertė didele erdve laikyti idėjoms ir vartotojų komentarams.

Magnetiniai dažai


Kokio stiprumo yra mūsų magnetiniai dažai?

Ar kada nors pagalvojote kiek gali išlaikyti magnetinės sienos dažai? Kuo daugiau sluoksnių jūs dengsite, tuo didesnį svori ji galės išlaikyti. Šiame video būtent tai mes ir parodysime. Mes palyginome 3 ir 6 sluoksnių magnetinius paviršius tam, kad jūs galėtumėte lengviau nuspręsti, kuris padengimas labiau atitiks jūsų poreikius.

 

Permanentinio rašalo valiklis


Pašalinkite permanentinio markerio rašalą su mūsų Pro valikliu

Pašalinkite įsisenėjusias dėmes arba permanentinio markerio rašalą nuo paviršiaus su mūsų purškiamu Pro valikliu. Su šiuo valikliu jūs išlaikysite savo baltos lentos sienas puikioje būklėje.

 


Kaip įrengti

Peržiūrėkite vaizdo įrašus, kuriuose pateikiamos mūsų produktų žingsnis po žingsnio įrengimo instrukcijos.

Kaip įrengti baltą lentą ant jūsų sienos?

Kaip įrengti skaidrią lentą ant jūsų sienos?

Kaip įrengti magnetinę baltą lentą ant jūsų sienos?

Kaip įrengti magnetinę sieną?

Meniu