Baltos Spalvos Lentos Tapetai

178.00572.00

Mūsų baltos lentos tapetai yra labai efektyvūs, lengvai montuojami sausojo valymo sienų apmušalai, kuriais paviršiai transformuojami į rašomuosius paviršius. Išmanieji baltos lentos sienų tapetai yra idealus sprendimas, siekiant sukurti didelio efektyvumo sausojo valymo paviršių beveik visur, kur tik norite. Priklijuokite kaip įprastus sienų tapetus, ir naudokite paviršių kaip baltąją lentą.

Atverkite galimybes savo darbo vietoje, naudodami šiuos sausojo valymo sienų apmušalus, ir paskatinkite savo kūrybiškumą, produktyvumą bei susitelkimą, naudodami šį naujovišką gaminį. Jei norite magnetinių baltos lentos tapetų, spragtelėkite čia.

Nesate tikri, koks gaminys yra tinkamiausias jūsų projektui? Atsiųskite mums savo erdvės nuotrauką arba susisiekite ir galėsime pasiūlyti bei rekomenduoti gaminių variantus, kad galėtumėte išsirinkti tai, kas jums labiausiai tiktų. Nesate tikri dėl produkto įrengimo? Esame čia, kad jums padėtume ir patartume atliekant įrengimo darbus.

 

  • 10 metų gaminio garantija
  • Naudokite su bet kuriais baltųjų lentų markeriais ir kitais priedais
  • Galima kabinti vertikaliai, horizontaliai ir net ant išlenktų sienų
  • Tinka naudoti vos po 24 val.
  • Aplinkosauga: Viršija visus ES standartus: mažas LOJ lygis, be tirpiklių ir be izocianatų
  • Tinka komerciniam interjerui, turi nepriklausomą atsparumo ugniai sertifikatą, B europinė klasė.
Išvalyti
Produkto kodas: N/A Kategorijos: , ,

Aprašymas

Baltos lentos tapetų techninės specifikacijos

Dengiamas plotas / dydis / svoris:
10 m² / 1,22 m x 8,25 m  / 6 kg
5 m²   / 1,22 m x 4,12 m  / 3 kg
2 m²  / 1,22 m x 1,64 m / 2,5 kg

Gaminio spalva: Balta
Gaminio paviršius: Blizgus
Blizgesio matavimas: 98 GU esant 60 laipsnių
Medžiagos storis – 0,30 mm
Kvapas: Nėra
Aplinkosauga: Be LOJ, be tirpiklių, be izocianatų
Sertifikavimas: Nepriklausomas atsparumo ugniai sertifikatas, B europinė klasė

Tinkami paviršiai: sienos, tinkas, betonas, mediena, metalas, durys ar bet koks kitas lygus paviršius

Papildoma informacija

Kiekis

2m2, 5m2, 10m2

Baltos lentos tapetų rinkinį sudaro:

10 m² ir 5 m²

1 vnt. sausojo valymo sienų danga
1 vnt. sienų apmušalų mentelė
1 pora pirštinių
1 vnt. mikrofibros trintukas

2 m²

1 vnt. sausojo valymo sienų danga
1 vnt. mikrofibros valymo šluostė

4
2

Išmaniųjų baltos lentos tapetų įrengimas:

Išmanieji baltos lentos sienų apmušalai yra lengvai pakabinama rašomoji sienų danga, kuri užtikrina glotnų ir vientisą sausojo valymo paviršių, kurį galima naudoti vos po 24 val.

Išmanieji baltos lentos sienų tapetai yra ypač lengvai montuojami, juos galima priklijuoti horizontaliai, vertikaliai ir net ant išlenktų užapvalintų sienų. Mes rekomenduojame sienų apmušalus kabinti horizontaliai, kad būtų lengviau dirbti akių lygyje.

Svarbu, kad paviršius prieš naudojimą būtų lygus. Labai sugeriančius paviršius, pvz., šviežią tinką, prieš naudojimą reikėtų padengti gruntu. Rekomenduojame naudoti išmanųjį baltą gruntą, nes jis buvo išbandytas naudoti su mūsų sienų danga.

Paruošę paviršių išvyniokite sienų apmušalus ant grindų, išmatuokite ir sukarpykite. Atmatuokite sienų apmušalų norimą ilgį ir atkirpkite aštriomis žirklėmis.

Jei reikia, įpilkite 10 % vandens į paruoštus stiprius sumaišytus klijus ir išmaišykite, kad jie būtų vientisos konsistencijos. Ant sienos voleliu užtepkite du šių klijų sluoksnius. Prieš tepdami antrą klijų sluoksnį, palaukite, kol pirmasis sluoksnis palietus bus išdžiūvęs. Tada galite kabinti baltosios lentos sienų dangą.

Pakabinus baltos lentos tapetus, būtina palaukti 24 val. prieš naudojant paviršių. Čia rasite išsamesnę tapetų įrengimo instrukciją.

Taip pat galite peržiūrėti mūsų baltos lentos sienų apmušalų šrengimo vaizdo įrašą.

Turite klausimų? Mes didžiuojamės savo klientų aptarnavimu ir jiems siūloma pagalba. Jums tereikia susisiekti su mumis čia.

Kodėl verta rinktis baltos lentos sienų apmušalus?

Naujai perkurkite ištisus biurus, posėdžių sales, klases ir kitas bendradarbiavimo erdves, naudodami išmaniuosius baltos lentos sienų apmušalus, transformuokite bet kokį lygų paviršių į rašomąjį paviršių. Mūsų baltųjų lentų sprendimai sukurti taip, kad skatintų jūsų komandos, darbuotojų ar studentų kūrybiškumą ir produktyvumą.

Garantuojame šios baltos lentos sienų dangos kokybę 10 metų laikotarpiui; mūsų kokybės garantija pagrįsta nepriklausomais sertifikatais.

„Smarter Surfaces“ sausojo valymo sienų apmušalai yra ekologiškas pasirinkimas dėl konkurencingai mažo LOJ lygio, sudėties be tirpiklių ir be izocianatų, palyginti su konkurentų gaminiais. Visi mūsų gaminiai yra be izocianatų. Tai reiškia, kad juos saugu naudoti, kai patalpoje yra žmonių.

Kitaip nei naudodami tradicines baltąsias lentas, su „Smarter Surfaces“ baltųjų lentų sienų apmušalais turėsite neribotą erdvę dirbti ir galite sukurti bet kokio norimo dydžio sausojo valymo paviršių. Transformuokite ištisas sienas į rašomuosius paviršius ir sukurkite neribotą darbo erdvę.

Baltųjų lentų sienų dangos idealiai tinka, kai reikia užtikrinti baltosios lentos funkcionalumą, siekiant išlaikyti minimalią ir išpuoselėtą darbo erdvės aplinką. Išmaniųjų baltos lentos sienų apmušalų apdaila yra atspari dėmėms ir yra sukurta taip, kad naudojant neatsirastų ant paviršiiaus šešėlių.

Jei ieškote papildomų funkcijų, susipažinkite su magnetiniais baltos lentos matiniais sienų tapetais. Su jais transformuokite bet kokį lygų paviršių į magnetinį, rašomą, ir vaizdo projektavimui tinkamą paviršių. Jei nereikia magnetinio sprendimo, galite naudoti Išmaniuosius baltos lentos sienų apmušalus – mažai blizgius ir sukurti aukštos kokybės sausojo valymo ir vaizdo projektavimui tinkamą paviršių. Arba naudokite Išmaniuosius magnetinius baltos lentos sienų apmušalus ir sukurkite magnetinį bei sausojo valymo paviršių.

„Smarter Surfaces“ yra paviršių sprendimų teikimo pasaulinis lyderis. Išmanieji baltos lentos sienų apmušalai šiuo metu yra vieni iš efektyviausių sausojo valymo sienų dangų rinkoje. Tai aukštos kokybės bei patikima alternatyva tradicinėms baltosioms lentoms ar rašomosioms lentoms su popieriumi ir pralenkia visus konkurentų gaminius.

atliku uzduociu logo spalu sala
Meniu