Baltos lentos dažai | Skaidrūs

95.00525.00

Mūsų Baltos lentos dažų – skaidrus rinkinys – tai skaidrūs rašymo biuro lentos dažai, kurie vos vienu sluoksniu bet kokį paviršių transformuoja į rašymui tinkamą plotą. Su populiariausiais Airijoje rašymui markeriu skirtais dažais, kurkite norimos spalvos rašymui tinkamą paviršių biure, namuose ar mokykloje. Eksploatacinėms savybėms suteikiama 5 metų garantija. Tiesiog nudažykite sieną pasirinktos spalvos dažais ir padenkite juos skaidriais rašymo lentos dažais.

Su šiuo skaidrių rašymo lentos dažų rinkiniu sukursite išvaizdžią, skatinančią kūrybiškumą ir produktyvumą bei dėmesį koncentruojančią aplinką.

Aukštos ekploatacinės savybės – jokio dvejinimosi ir jokių dėmių.
Rinkinyje yra dažymo reikmenys.
Galima rašyti su rašymui ant lentos skirtais markeriais.
Lengva dažyti – du sluoksniai, vadovaujantis nesudėtinga montavimo informacija ir vaizdo medžiaga.
Paruoštas naudoti produktas vos per 4 dienas.
Taikomi griežtesni aplinkosaugos standartai, negu galioja ES – mažai lakiųjų organinių junginių, be tirpiklių ir izocianatų.
Nepriklausomas vertinimas pagal LEED (energetikos ir aplinkosaugos įrenginių projektavimo sistemą), M1, lakiųjų organinių junginių (mažiau negu 13 g/l)
Nepriklausomas atsparumo ugniai sertifikavimas–„B“ europinė klasė

 

Išvalyti
Produkto kodas: N/A Kategorijos: ,

Aprašymas

Biuro lentos dažai, papildoma informacija:

  • Išeiga / tūris / svoris: 6m² / 378ml / 423g arba 2m² / 126ml/ 146g
  • Spalva: skaidri
  • Blizgesys: blizgūs
  • Labai silpno kvapo
  • LOJ mažiau negu 13g/l

Papildoma informacija

Kiekis

2m2, 6m2, 18m2

Jums taip pat gali patikti…

Baltos Lentos dažų rinkinį sudaro:

1 x Dažai – indelis A
1 x Dažai – indelis B
1 x mikrofluošto šluostė
1 x volelio rankena
2 x volelis
1 x šlifavimo kaladėlė
1 x pagaliukas maišymui
1 x pirštinių pora
1 x paviršiaus lipdukas
1 x naudojimosi instrukcija
Jei norite įsigyti gruntą, spauskite čia.

4
2

Baltos Lentos dažų naudojimas

Norint naudoti mūsų Smart Whiteboard Paint skaidrius dažus, nereikia būti profesionalu. Šiais rašymui markeriu tinkančiais dažais paviršių padengti gali kiekvienas.

Svarbu, kad prieš dažymą paviršius būtų lygus. Lygus paviršius padės pasiekti geriausią galutinį rezultatą.
Prieš naudojant „Smart Whiteboard“ skaidrius dažus, paviršių reikia dengti gruntu vandens pagrindu, jei dažote:
● absorbuojantį paviršių ar medžiagą
● naują medieną ar absorbuojančią sausą medžiagą
● naują porėtą ar sausą medžiagą, pavyzdžiui, tinką arba betoną
● porėtus paviršius, pavyzdžiui, popierinius tapetus

Rekomenduojame naudoti mūsų „Smart Clean“ gruntą, nes jis patvirtintas tinkamu naudoti su mūsų rašymo lentos dažais. Jei „Smart Whiteboard“ skaidrius dažus dažote ant vidutiniškai ir labai blizgaus paviršiaus arba neabsorbuojančio paviršiaus (pavyzdžiui, skaitmeninės spaudos), gruntu dengti paviršiaus nereikia.

Padenkite paviršių gruntu, leiskite jam išdžiūti, tuomet dažykite vieną sluoksnį rašymo lentos dažų. Nudažius paviršių rašymui markeriu tinkamais dažais, paviršių naudoti galima po 4 dienų.

Galite peržiūrėti mūsų rašymo lentos dažų dažymo filmuką ir sužinoti, kaip teisingai tą padaryti.

Turite klausimų? Mes didžiuojamės savo klientų aptarnavimu ir jiems siūloma pagalba. Jums tereikia susisiekti čia.

Kodėl verta rinktis Baltos Lentos – skaidrius dažus?

„Smarter Surfaces“ skaidrūs dažai rašymui yra tvirti rašymui markeriu tinkantys dažai, kurie bet kokį lygų paviršių padės transformuoti į rašymui skirtą lentą.

Rašymo dažams suteikiame 5 metų garantiją. Mūsų garantiją patvirtina nepriklausomų įstaigų išduoti sertifikatai.

Lyginant su konkurentų produktais, „Smarter Surface“ rašymo lentos dažai yra nekenksmingi aplinkai, tačiau pasižymi puikiausiomis savybėmis, juose yra mažai lakiųjų organinių junginių. Visos mūsų dangos yra be izocianatų. Tai reiškia, kad produktai yra saugūs patalpoje esantiems žmonėms ir nesukels galvos skausmo bei žalos sveikatai.

Priešingai, negu tradiciniai rašymo lentos dažai, „Smarter Surface” dažai padeda sukurti neriboto dydžio ir formos rašymui tinkamą erdvę darbui. Transformuokite visas sienas į rašymui tinkamus paviršius ir turėkite neribotą darbo erdvę.

Skaidrūs rašymo lentos dažai yra idealus pasirinkimas, kai jums reikia rašymo lentos funkcionalumo, išsaugant elegantišką aplinką. Mūsų Smart Whiteboard dažai suformuoja kokybišką paviršių, kuriam nebaisios jokios dėmės.

„Smarter Surfaces“ dažų eksploatacinėms savybėms suteikiama 5 metų garantija. Jei norite turėti baltą rašymui tinkantį paviršių, susipažinkite su mūsų „Smart Whiteboard“ baltais dažais.

„Smarter Surfaces“ yra pasaulyje pirmaujanti sprendimų paviršiams, taip pat ir rašymo lentos dažų, lyderė. Smart Whiteboard dažai šiuo metu yra vieni iš geriausių rašymui markeriu skirtų dažų rinkoje. Tai puikios kokybės ir patikima tradicinių rašymo lentų ar stendų alternatyva, savo charakteristikomis pranokstanti konkurentų produktus.

atliku uzduociu logo spalu sala
Meniu