Baltos lentos dažai | Skaidrūs

95.00525.00

Mūsų „Smart Whiteboard Paint Clear” rinkinys yra aukštos kokybės skaidrūs baltos lentos dažai, kurie vos vienu sluoksniu bet kokį lygų paviršių paverčia rašomąja lenta. Sukurkite savo pasirinktos spalvos rašomąjį paviršių biure, mokykloje ar namuose. Efektyvumas garantuojamas 10 metų. Tiesiog nudažykite sieną įprastais dažais pasirinkta spalva ir ant viršaus paviršių užtepkite mūsų skaidriais baltos lentos dažais.

Su šiuo skaidrių rašymo lentos dažų rinkiniu patalpoje sukursite dėmesį koncentruojančią aplinką, skatinančią kūrybiškumą ir produktyvumą.

 • 10 metų gaminio garantija
 • Aukštos eksploatacinės savybės – jokio dvejinimosi ir jokių dėmių
 • Rinkinyje yra dažymo reikmenys
 • Naudokite su bet kokiais įprastos baltos lentos markeriais ir priedais
 • Lengva dengti – reikalingas tik vienas dažų sluoksnis
 • Ekologiškumas: viršija visus ES standartus – mažai lakiųjų organinių junginių, be tirpiklių ir izocianatų
 • Nepriklausomas LEED, M1, LOJ (mažiau nei 13 g/l) sertifikavimas
 • Nepriklausomas priešgaisrinis sertifikatas – „Euroclass B”
Išvalyti
Produkto kodas: N/A Kategorijos: ,

Aprašymas

 • Dengiamas plotas ir tūris :        2m² / 126ml,    6m² / 378ml,    18m² / 1134ml
 • Spalva:     skaidri
 • Blizgesys:     blizgūs
 • Kvapas:     labai silpno kvapo
 • LOJ:     mažiau negu 13g/l

Papildoma informacija

Kiekis

2m2, 6m2, 18m2

Jums taip pat gali patikti…

4
Baltos Lentos dažų rinkinį sudaro

Baltos lentos dažų A dalis (skaičius priklauso nuo dažų dydžio)
1 vnt. Baltos lentos dažų B dalis
1 vnt. Mikropluošto šluostė
1 vnt. Volelio rankena
2 vnt. Voleliai
1 vnt. Šlifavimo kempinė
1 vnt. Maišymo lazdelė
1 vnt. Instrukcija

Baltos Lentos dažų naudojimas

Norint nudažyti sieną ar kitus paviršius mūsų baltos lentos dažais – nereikia būti profesionalu, tai gali padaryti kiekvienas. Svarbu, kad jūsų paviršius prieš tepant šiais dažais būtų lygus ir švarus.

Lygus paviršius padės pasiekti geriausių galutinių rezultatų.

Prieš  dažant Smart Whiteboard Paint bespalviais dažais neapdorotą (glaistas, tinkas, gipsokartonas, ir pan.) paviršių reikia padengti gruntiniais arba įprastais akriliniais vandeniniais plaunamais dažais. Trumpo plauko voleliu užtepkite gruntą (2 sluoksniai), leiskite jam gerai išdžiūti (~12 val.), tada užtepkite vieną mūsų lentos dažų sluoksnį.

Jei dažote Smart Whiteboard Paint bespalviais dažais ant anksčiau dažyto pusiau matinio, vidutinio, ar aukšto blizgesio dažų sluoksnio arba neįgeriančio paviršiaus (pvz., skaitmeninės spaudos), paviršiaus gruntuoti nereikia.

Nudažius paviršių Smart Whiteboard Paint dažais, jį naudoti galima po 5 dienų.

Galite peržiūrėti mūsų baltos lentos dažų naudojimo vaizdo įrašą, kad pamatytumėte, kaip teisingai viską padaryti.

Turite klausimų? Didžiuojamės puikiu klientų aptarnavimu ir pagalba. Tiesiog susisiekite su mumis čia.

2
atliku uzduociu logo spalu sala
Kodėl verta rinktis "Smarter Surfaces" baltos Lentos dažus?

"Smarter Surfaces" skaidrūs baltos lentos dažai - tai aukštos kokybės dažai, kuriais bet kokį lygų paviršių galima paversti rašomąja lenta.

Savo lentos dažams suteikiame 10 metų garantiją. Mūsų kokybės garantiją patvirtina nepriklausomi sertifikatai.

"Smarter Surfaces" baltosios lentos dažai sienoms yra aplinkai draugiškas pasirinkimas, nes, palyginti su konkurentais, jų lakiųjų organinių junginių koncentracija yra maža. Visuose mūsų dažuose nėra izocianatų. Tai reiškia, kad dažus saugu naudoti, tiek visuomeninės, tiek gyvenamosios paskirties patalpose.

Skirtingai nuo tradicinių lentų, su "Smarter Surfaces" lentų dažais turėsite neribotą erdvę darbui ir galėsite sukurti bet kokio dydžio rašomą paviršių. Transformuokite ištisas sienas į rašomuosius paviršius ir sukurkite neribotą darbo erdvę.

Skaidrūs baltosios lentos dažai idealiai tinka, kai jums reikia baltosios lentos funkcionalumo, bet norite išlaikyti savo darbo vietos estetiką.

Smarter Surfaces Whiteboard Paint dažais dažytam paviršiui suteikiama 10 metų eksploatacinių savybių garantija.

"Smarter Surfaces" yra pasaulinis lyderis, teikiantis išmaniųjų paviršių sprendimus, įskaitant ir mūsų baltos lentos dažus. Šiuo metu "Smart Whiteboard Paint" dažai yra vieni iš geriausiai veikiančių sauso valymo baltos lentos dažų rinkoje. Tai aukštos kokybės ir patikima alternatyva tradicinėms baltoms lentoms ar flip chartams, pranokstanti visus konkurentų gaminius.

Baltos Lentos dažų rinkinį sudaro:

1 x Dažai – indelis A
1 x Dažai – indelis B
1 x mikrofluošto šluostė
1 x volelio rankena
2 x volelis
1 x šlifavimo kaladėlė
1 x pagaliukas maišymui
1 x pirštinių pora
1 x paviršiaus lipdukas
1 x naudojimosi instrukcija
Jei norite įsigyti gruntą, spauskite čia.

4
2

Baltos Lentos dažų naudojimas

Norint naudoti mūsų Smart Whiteboard Paint skaidrius dažus, nereikia būti profesionalu. Šiais rašymui markeriu tinkančiais dažais paviršių padengti gali kiekvienas.

Svarbu, kad prieš dažymą paviršius būtų lygus. Lygus paviršius padės pasiekti geriausią galutinį rezultatą.
Prieš naudojant „Smart Whiteboard“ skaidrius dažus, paviršių reikia dengti gruntu vandens pagrindu, jei dažote:
● absorbuojantį paviršių ar medžiagą
● naują medieną ar absorbuojančią sausą medžiagą
● naują porėtą ar sausą medžiagą, pavyzdžiui, tinką arba betoną
● porėtus paviršius, pavyzdžiui, popierinius tapetus

Rekomenduojame naudoti mūsų „Smart Clean“ gruntą, nes jis patvirtintas tinkamu naudoti su mūsų rašymo lentos dažais. Jei „Smart Whiteboard“ skaidrius dažus dažote ant vidutiniškai ir labai blizgaus paviršiaus arba neabsorbuojančio paviršiaus (pavyzdžiui, skaitmeninės spaudos), gruntu dengti paviršiaus nereikia.

Padenkite paviršių gruntu, leiskite jam išdžiūti, tuomet dažykite vieną sluoksnį rašymo lentos dažų. Nudažius paviršių rašymui markeriu tinkamais dažais, paviršių naudoti galima po 4 dienų.

Galite peržiūrėti mūsų rašymo lentos dažų dažymo filmuką ir sužinoti, kaip teisingai tą padaryti.

Turite klausimų? Mes didžiuojamės savo klientų aptarnavimu ir jiems siūloma pagalba. Jums tereikia susisiekti čia.

Kodėl verta rinktis Baltos Lentos – skaidrius dažus?

„Smarter Surfaces“ skaidrūs dažai rašymui yra tvirti rašymui markeriu tinkantys dažai, kurie bet kokį lygų paviršių padės transformuoti į rašymui skirtą lentą.

Rašymo dažams suteikiame 5 metų garantiją. Mūsų garantiją patvirtina nepriklausomų įstaigų išduoti sertifikatai.

Lyginant su konkurentų produktais, „Smarter Surface“ rašymo lentos dažai yra nekenksmingi aplinkai, tačiau pasižymi puikiausiomis savybėmis, juose yra mažai lakiųjų organinių junginių. Visos mūsų dangos yra be izocianatų. Tai reiškia, kad produktai yra saugūs patalpoje esantiems žmonėms ir nesukels galvos skausmo bei žalos sveikatai.

Priešingai, negu tradiciniai rašymo lentos dažai, „Smarter Surface” dažai padeda sukurti neriboto dydžio ir formos rašymui tinkamą erdvę darbui. Transformuokite visas sienas į rašymui tinkamus paviršius ir turėkite neribotą darbo erdvę.

Skaidrūs rašymo lentos dažai yra idealus pasirinkimas, kai jums reikia rašymo lentos funkcionalumo, išsaugant elegantišką aplinką. Mūsų Smart Whiteboard dažai suformuoja kokybišką paviršių, kuriam nebaisios jokios dėmės.

„Smarter Surfaces“ dažų eksploatacinėms savybėms suteikiama 5 metų garantija. Jei norite turėti baltą rašymui tinkantį paviršių, susipažinkite su mūsų „Smart Whiteboard“ baltais dažais.

„Smarter Surfaces“ yra pasaulyje pirmaujanti sprendimų paviršiams, taip pat ir rašymo lentos dažų, lyderė. Smart Whiteboard dažai šiuo metu yra vieni iš geriausių rašymui markeriu skirtų dažų rinkoje. Tai puikios kokybės ir patikima tradicinių rašymo lentų ar stendų alternatyva, savo charakteristikomis pranokstanti konkurentų produktus.

atliku uzduociu logo spalu sala
Meniu