Magnetiniai baltos lentos dažai – skaidrūs

209.00430.00

Transformuokite savo erdvę į magnetinį ir rašomąjį paviršių, naudodami mūsų populiarųjį magnetinių lentos dažų paketą. Nebereikės kabinti jokių lentų. Tiesiog rašykite ir tvirtinkite magnetus tiesiai ant sienos. Šio produkto funkcinės savybės garantuojamos 10 metų laikotarpiui.

Atverkite galimybes savo darbo vietoje, naudodami šiuos skaidrių magnetinės baltos lentos dažų rinkinius, ir paskatinkite savo kūrybiškumą ir produktyvumą, naudodami šį naujovišką gaminį. Pasirinkę šiuos skaidrius magnetinius baltos lentos dažus galėsite neapkraudami savo interjerą didelio išmatavimo konferencinėmis lentomis, turėti visas šioms lentoms būdingas funkcijas. Šiame rinkinyje yra viskas, ko jums prireiks, kad sukurtumėte inovatyvų paviršių.

Nesate tikri, koks gaminys yra tinkamiausias jūsų projektui? Atsiųskite mums savo erdvės nuotrauką arba susisiekite ir galėsime pasiūlyti bei rekomenduoti gaminių variantus, kad galėtumėte išsirinkti tai, kas jums labiausiai tiktų. Nesate tikri dėl produkto įrengimo? Esame čia, kad jums padėtume ir patartume atliekant įrengimo darbus.

  • 10 metų gaminio savybių garantija
  • Magnetinės savybės: Išlaiko A4 formato 4 lapus
  • Magnetinius lentos dažus naudokite su bet kuriais konferencinių lentų žymikliais ir priedais
  • Lengva ir paprasta šrengti
  • Tinka naudoti vos po 4 dienų
  • Aplinkosauga: Atitinka ir pralenkia visus minimalius ES standartus: mažas LOJ lygis, be tirpiklių ir be izocianatų
  • Sertifikatai: LEED, M1, LOJ (mažiau nei 13 g/l) ir „Indoor Air Comfort“
  • Nepriklausomas atsparumo ugniai sertifikatas, B europinė klasė
Išvalyti

Aprašymas

Išmaniųjų magnetinių lentos dažų techninės specifikacijos

Dengiamas plotas: 6 m²  ir 2 m²

Talpa / svoris:
6 m² magnetinė danga – 1 900 ml / 5,56 kg
6 m² viršutinis sluoksnis – 378 ml / 423 g
2 m² magnetinė danga – 950 ml / 2,28 kg
2 m² viršutinis sluoksnis – 126 ml / 146 g

Gaminio spalva: Bet kuri jūsų pasirinkta spalva
Gaminio paviršius: Blizgus
Blizgesio matavimas: 98 GU esant 60 laipsnių
Magnetinė dalis: 55%
Kvapas: Labai silpnas
LOJ: Mažiau nei 13g/l
Gruntas: Jei paviršius yra sugeriantis, reikėtų naudoti vandeninį gruntą.
Sveikata ir sauga: Nepriklausomi sertifikatai: atsparumas ugniai, LEED, M1, LOJ ir „Indoor Air Comfort“
Tinkami paviršiai: sienos, baldai, stiklas, pertvaros ar bet kokie kiti lygūs paviršiai

Pagaminta taikant daugiau nei dešimtmečio trukmės patvirtintą baltos lentos paviršiaus technologiją.

Papildoma informacija

Kiekis

2m2, 6m2

Magnetinės baltos lentos dažų rinkinį sudaro:

Išmanieji magnetiniai dažai
Išmanieji baltos lentos dažai
2 vnt. „Smart Neo“ magnetai (neodimis)
1 vnt. mikrofibros šluostė
1 vnt. volelių rankena
2 vnt. volelių
1 vnt. šlifavimo kaladėlė
1 vnt. maišymo lazdelė
1 pora latekso pirštinių

4
2

Išmaniųjų magnetinių baltos lentos dažų įrengimas:

Norint įrengti mūsų magnetinius baltos lentos skaidrius dažus, nereikia būti profesionalu. Šiais rašymui markeriu tinkančiais dažais paviršių padengti gali kiekvienas.

Jei dažote ant sugeriančio paviršiaus, prieš naudojant išmaniuosius baltųjų lentų dažus ant paviršiaus reikėtų užtepti vandeninį gruntą. Rekomenduojame išmanųjį baltą gruntą.

Svarbu, kad pagrindo paviršius prieš įrengimą būtų lygus ir neįgeriantis. Jei paviršius bus lygus ir neįgeriantis, pasieksite geriausių galutinių rezultatų. Užtepkite bent tris išmaniųjų magnetinių dažų sluoksnius ir po kiekvieno sluoksnio šiek tiek pašlifuoti švitriniu popieriumi. Jei norite paviršiaus su stipresnėmis magnetinėmis savybėmis, galite dažyti daugiau sluoksnių.

Tada galite dažyti savo pasirinkta spalva įprastais plaunamais dažais. Galiausiai galite užtepti skaidrius baltųjų lentų dažus. Nudažius visus sluoksnius, būtina palaukti 4 dienas prieš naudojant paviršių. Yra išsamus naudojimo vadovas, kad žinotumėte, kaip reikia dažyti baltos lentos dažais.

Taip pat galite peržiūrėti mūsų magnetinių baltųjų lentų dažų naudojimo vaizdo įrašą, kad pamatytumėte, kaip tinkamai naudoti.

Turite klausimų? Mes didžiuojamės savo klientų aptarnavimu ir jiems siūloma pagalba. Jums tereikia susisiekti čia.

Kodėl verta įsigyti skaidrius magnetinius baltos lentos dažus?

Išmanieji baltųjų lentų dažai yra labai efektyvūs skaidrūs, sausojo valymo dažai, kurie gali transformuoti bet kokį lygų paviršių į magnetinį ir rašomąjį paviršių. Garantuojame šių baltųjų lentų dažų kokybę 10 metų laikotarpiui; mūsų kokybės garantija pagrįsta nepriklausomais sertifikatais.

„Smarter Surfaces“ baltųjų lentų sienų dažai yra ekologiškas pasirinkimas dėl pramonėje konkurencingai mažo LOJ kiekio, palyginti su konkurentais. Visos mūsų dangos yra be izocianatų. Tai reiškia, kad juos saugu naudoti, kai patalpoje yra žmonių.

Kitaip nei naudodami tradicines baltąsias lentas, su „Smarter Surfaces“ magnetiniais baltųjų lentų dažais turėsite neribotą erdvę dirbti ir galite sukurti bet kokio norimo dydžio magnetinį ir baltos lentos paviršių. Transformuokite ištisas sienas į rašomuosius magnetinius paviršius ir sukurkite neribotą darbo erdvę.

Baltųjų lentų dažai idealiai tinka, kai reikia užtikrinti baltosios lentos funkcionalumą, siekiant išlaikyti minimalią ir išpuoselėtą darbo erdvės aplinką. Šie skaidrūs magnetiniai baltųjų lentų dažai suformuoja kokybišką ir atsparią apdaila, kuri ilgai išliks atspari net intensyviam naudojimui.

Jei norite geriausių rezultatų naudodami magnetines prekes, rekomenduojame Išmaniuosius „Neo“ magnetus. Savo naująjį magnetinį paviršių naudokite idėjų paieškai su komandomis ar klientais, planavimui ir tvarkaraščiams, projektų valdymui, pristatymams, kūrybai, bendradarbiavimui, bei daugeliu kitų atvejų.

„Smarter Surfaces“ yra paviršių sprendimų, įskaitant ir jūsų baltųjų lentų dažus, teikimo pasaulinis lyderis. Išmanieji magnetiniai baltųjų lentų dažai šiuo metu yra vieni iš efektyviausių magnetinių sausojo valymo dažų rinkoje. Tai aukštos kokybės bei patikima alternatyva tradicinėms baltosioms lentoms ar rašomosioms lentoms su popieriumi ir pralenkia visus konkurentų gaminius.

atliku uzduociu logo spalu sala

DUK

Meniu