Magnetiniai dažai

65.00129.00

„Smarter Surfaces“ magnetiniai dažai yra puikus sprendimas magnetiniam paviršiui sukurti. Su šiais pilkais magnetiniais dažais galite sukurti bet kokio dydžio aukštos kokybės magnetinį paviršių. Naudodami tokį paviršių, planuokite, organizuokite darbus, generuokite idėjas, valdykite projektus, dalinkitės idėjomis, dirbkite kartu ir darykite daugybę kitų dalykų.

Dažų sudėtyje yra 55 proc. magnetito, todėl tai yra ekonomiškas būdas magnetinei sienai sukurti. Viršutiniam sluoksniui galite rinktis bet kokią spalvą, skaitmeninę spaudą ar tapetą ir sukurti produktyvios erdvės dizainą su magnetinėmis savybėmis.

Nesate tikri, koks gaminys yra tinkamiausias jūsų projektui? Atsiųskite mums savo erdvės nuotrauką arba susisiekite ir galėsime pasiūlyti bei rekomenduoti gaminių variantus, kad galėtumėte išsirinkti tai, kas jums labiausiai tiktų. Nesate tikri dėl produkto įrengimo? Esame čia, kad jums padėtume ir patartume atliekant įrengimo darbus.

 • 10 metų gamintojo
 • Puikiai tinka tiek biurams, tiek namams.
 • Magnetinės savybės: išlaiko net 4 A4 formato popieriaus lapus.
 • Itin lengvas naudojimas.
 • Paviršius paruoštas naudojimui arba dažymui po 24 valandų.
 • Draugiškas aplinkai – mažai lakiųjų organinių junginių, be tirpiklių ir izocianatų.
 • Tinka komerciniam interjerui, atliktas nepriklausomas atsparumo ugniai sertifikavimas
Išvalyti
Produkto kodas: N/A Kategorijos: ,

Aprašymas

Magnetinis paviršius, papildoma informacija:

 • Išeiga / Tūris / Svoris: 5m² / 2500ml / 5.56kg arba 2m² / 950ml / 2.28Kg
 • Spalva: pilka
 • Blizgumas: matiniai
 • VOC: mažiau negu 12g/l
 • Tinkami paviršiai: sienos, tinkas, betonas, medis, metalas, durys ir kiti lygūs paviršiai.

Papildoma informacija

Kiekis

2m2, 5m2

4

Rinkinį sudaro

1 x Magnetiniai dažai (3m²/10m²)
1 x Naudojimosi instrucija
1 x Išmanieji Neo magnetai
1 x Rankena voleliui
1 x Volelis

Magnetiniai dažai sienoms, naudojimas:

Magnetinius dažai sienoms – kad galėtumėte naudotis dažais nereikia būti profesionalu. Kiekvienas gali naudoti šiuos dažus, atlikdamas vos kelis paprastus veiksmus.

Svarbu, kad prieš dažymą paviršius būtų lygus ir neabsorbuojantis. Lygus dažytas paviršius padės pasiekti geriausią galutinį rezultatą. Jei paviršius yra absorbuojantis, prieš naudojant Magnetinius dažus sienoms, paviršių reikia padengti vandens pagrindo gruntu. Rekomenduojame naudoti mūsų Gruntinius dažus.

Paviršių reikia padengti bent trimis sluoksniais magnetinių dažų. Prieš dengiant kitą sluoksnį, šiek tiek pašlifuoti švitriniu popieriumi. Jei norite paviršiaus su stipresnėmis magnetinėmis savybėmis, galite dažyti daugiau sluoksnių.

Prieš dengiant kitus sluoksnius ar pasirinktus dažus, skaitmeninę spaudą ar klijuojant tapetą, paviršius turi būti sausas.

Turite klausimų? Mes didžiuojamės savo klientų aptarnavimu ir jiems siūloma pagalba. Jums tereikia susisiekti čia.

2
atliku uzduociu logo spalu sala

Kodėl verta rinktis mūsų Magnetinius dažus?

Su mūsų Magnetiniais dažais atnaujinkite biurą, posėdžių sales, mokyklų klases ir kitas bendro darbo erdves. Lygų paviršių paverskite magnetiniu. Mūsų paviršiams skirti sprendimai padeda didinti jūsų komandos, darbuotojų ar mokinių kūrybiškumą ir produktyvumą.

Smarter Surfaces Magnetiniai dažai sienoms yra modernus sprendimas, suteikiantis neribotą erdvę jūsų kūrybiškumui ir bendradarbiavimui. Visą sieną lengvai ir greitai galite paversti magnetiniu paviršiumi ir suteikti jam dar daugiau funkcionalumo.

Magnetinius dažus galima padengti Baltos Lentos dažais ir sukurti universalų rašymui markeriu skirtą magnetinį paviršių. Jei norite sukurti magnetinį rašymui markeriu skirtą paviršių, ieškokite mūsų Baltos Lentos dažų.

Naująjį magnetinį paviršių naudokite idėjų generavimui su komandos nariais ir klientais, planuokite ir organizuokite darbus, valdykite projektus, surenkite pristatymus, kurkite, bendradarbiaukite ir darykite daugybę kitų dalykų.

Kad su magnetiniais gaminiais pasiektumėte geriausią rezultatą, rekomenduojame naudoti mūsų „Smart Neo“ magnetus. Naująjį magnetinį paviršių naudokite idėjų generavimui su komandos nariais ir klientais, planuokite ir organizuokite darbus, valdykite projektus, surenkite pristatymus, kurkite, bendradarbiaukite ir darykite daugybę kitų dalykų.

„Smarter Surface“ magnetiniai dažai sienoms yra nekenksmingi aplinkai, tačiau pasižymi puikiausiomis savybėmis. Priešingai nei kituose konkuruojančiuose produktuose, šiame produkte yra mažai lakiųjų organinių junginių, nėra tirpiklių ir izocianatų. Visi mūsų produktai yra be izocianatų. Tai reiškia, kad produktai yra saugūs patalpoje esantiems žmonėms ir nesukels sveikatos bei saugos problemų.

Jei ieškote stipresnės versijos, galinčios išlaikyti iki 5 A4 formato lapų, susipažinkite su mūsų „Super Magnetic“ dažais.

Kiekio nuolaidos, profesionalai, mokymas

Kuo didesnį paviršių norite transformuoti, tuo daugiau sutaupysite. Siūloma nuolaidas pirkimui dideliais kiekiais. Susisiekite, jei norite sužinoti daugiau.

Norite gauti prekybos nuolaidą kaip užsakovas, rangovas ar konsultantas, prisijunkite prie mūsų profesionalų programų ir gaukite nuolaidas, nemokamą pristatymą, išskirtinius pasiūlymus ir dar daugiau.

DUK

Meniu