Projektoriaus ekrano dažai Ambient Light Rejecting

215.00

Smart Ambient Light Rejecting Projector Screen Paint” turi specialią formulę, apsaugančią nuo nepageidaujamos šviesos patekimo. Ji veikia selektyviai atspindėdama projektoriaus šviesą atgal į auditoriją ir išsklaidydama perteklinę šviesą, kuri į ekraną patenka iš šono.

Šie aplinkos šviesą atmetantys projektoriaus ekrano dažai (ALR ekranas) sumažina išplaunamąjį ryškinantį aplinkos šviesos poveikį ir pagerina šviesesnėse patalpose atspindimą vaizdą. Tai puikus sprendimas patalpoms, kuriose yra daugiau aplinkos šviesos, maksimaliai pagerinantis itin trumpo atstumo ir lazerinių projektorių vaizdo kokybę.

Pagrindinės savybės:
• Skirtas svetainėms, namų kino teatrams ir žaidimų kambariams, arba patalpoms, kuriose yra šiek tiek aplinkos šviesos
• Aukštos kokybės projekcinis paviršius, atmetantis aplinkos šviesą
• 5 metų gaminio garantija
• Sukurtas ir išbandytas naudoti su pirmaujančių gamintojų, tokių kaip „Epson”, „BenQ”, „Sony”, „Panasonic”, LG ir „Optoma”, projektoriais
• Dengiamasis plotas yra 279 x 157 cm (4,50 m2), kai kraštinių santykis 16:9
• Spalvų skiriamoji geba: 92 proc.
• Šviesos atspindėjimas: 57 %
• Vaizdo raiška: 80 %
• Žiūrėjimo kampas: 140 laipsnių

Skirta naudoti su:
• Ypač trumpo atstumo, ilgo atstumo, lazerinio atstumo projektoriais
• Reikalavimai projektoriui – Interaktyvūs, HD, 4K, standartiniai projektoriai
• Mažiausia rekomenduojama šviesos srauto vertė – 2 000 liumenų

Aprašymas

Smart Ambient Light Rejecting Projector Screen Paint dažų techninės specifikacijos

Spalva: Šviesiai pilka
Paviršius: Itin matinis
Ekrano dydis: 120 colių / 320 cm, 16:9 formato
Dangos plotas: 279 x 157 cm (4,50 m2) esant 16:9 kraštinių santykiui
Ekologiškumas: viršija visus EU standartus – be lakiųjų organinių junginių, be tirpiklių, be PFOA ir PFOS ir be izocianatų
Sertifikavimas: Nepriklausoma projekcinių charakteristikų ataskaita – CREST, gipso paviršiaus apdailos kokybės standartas – ES Q4 lygis / JAV 5 lygis.

Projektoriaus ekrano dažų Ambient Light Rejecting rinkinį sudaro:

1 vnt. ALR ekrano dažai – viršutinis sluoksnis (4,50 m2)
1 vnt. baltas gruntas
1 vnt. volelis
1 vnt. volelio rankena
1 vnt. tepimo vadovas

4
2

Projektoriaus ekrano dažų „Smart Ambient Light Rejecting Projector Screen Paint” naudojimas:

„Smart Ambient Light Rejecting Projector Screen Paint” tinka naudoti ant tinko, glaisto, dažytų paviršių, medžio, metalo, betono ir kompozicinių medžiagų. Skirti naudoti tik patalpų viduje.

Vienas dažų rinkinys padengia 4,5 m2 plotą.

PARUOŠKITE PAVIRŠIŲ
– Visi dažomi paviršiai turi būti švarūs, sausi ir be paviršiaus defektų.
– Išmatuokite norimą dažyti plotą ir aiškiai jį pažymėkite lipnia dažymo juosta.
– Paviršių nugruntuokite vienu „Smart White” grunto sluoksniu (naudokite trumpo plauko volelį).
– Gruntuotą paviršių lengvai nušlifuokite.

DAŽYKITE „Smart Ambient Light Rejecting Projector Screen Paint” dažais
– Įsitikinkite, kad pagrindas yra lygus ir be paviršiaus defektų.
– Dažykite dviem sluoksniais trumpo plauko voleliu.
– Prieš tepdami antrąjį sluoksnį, leiskite išdžiūti pirmam (~2-4 val.).

DŽIOVIMO LAIKAS
– Užtepus visus sluoksnius, „Smart Ambient Light Rejecting Projector Screen Paint” dažais nudažytas paviršius bus paruoštas naudoti po 24 valandų.

Turite klausimų? Mes didžiuojamės savo klientų aptarnavimu ir jiems siūloma pagalba. Jums tereikia susisiekti su mumis čia

Kodėl verta rinktis projektoriaus ekrano dažus „Smart Ambient Light Rejecting Projector Screen Paint”?

Išmanieji projektoriaus ekrano dažai, atmetantys aplinkos šviesą, maksimaliai padidina pikselių raišką, užtikrina krištolinį aiškumą ir nepraleidžiami aplinkos šviesos.

Atspindys nuo lygių paviršių, pvz., dažytų sienų, sukelia atspindžio tipą, vadinamą veidrodiniu atspindžiu. Atspindys nuo šiurkščių paviršių, tokių kaip drabužiai, popierius ir asfaltuota kelio danga, sukelia vadinamąjį išsklaidytąjį atspindį.

Mūsų ekrano dažų itin matinio paviršiaus technologija atmeta ir veidrodinį, ir išsklaidytąjį atspindį. Į ekraną patekusi pašalinė šviesa lūžta ant paviršiaus – ją iš dalies sugeria specializuota pigmentų sistema.

Šie ALR ekrano dažai buvo sukurti ir išbandyti, kad užtikrintų maksimalų projektavimo našumą su daugeliu projektorių. Kitaip nei naudojant įprastus medžiaginių paviršių ekranus, jums nereikės nerimauti dėl pašalinių atspindžių, arba dėl to, kad paviršiaus plotas pakeis savo struktūrą ir praras našumą. Išmaniųjų aplinkos šviesą atmetančių projektorių ekrano dažų stiprinimo vertė 140 laipsnių kampu yra 0,6.

Mūsų ekrano dažai negadina interjero ir suteikia subtilią projektorius ekrano funkciją, palyginti su gremėzdiškais pakabinamais medžiaginiais ekranais. Jūsų biuras, darbo vieta ar mokymosi aplinka išlaikys minimalistinį ir estetišką išvaizdą.

Dažus galima tepti ant bet kokio lygaus paviršiaus. Dėl lygesnio paviršiaus vaizdas bus kokybiškesnis. Jei dažote ant jau nudažytos sienos, pirmiausia paruoškite dažomą plotą lengvai jį nušlifuodami.

Dažai skirti naudoti su projektoriumi, kurio minimali šviesos srauto vertė yra 2 000 liumenų. Šis minimalus reikalavimas užtikrina, kad jūsų ALR ekrane atsispindės aiškūs, ryškūs ir pakankamai detalūs vaizdai.

Išmanieji aplinkos šviesą atmetantys projektoriaus ekrano dažai pasiekia daug geresnių rezultatų, palyginti su vaizdo projektavimu ant įprastais dažais dažytos sienos:

Spalvų skiriamoji geba: 92 %
Šviesos atspindėjimas: 57 %
Vaizdo raiška: 80 %

Spalvų skiriamoji geba rodo, kaip gerai perteikiamos atskiros spalvos. Šviesos atspindėjimo koeficientas – tai bendras į ekraną krintančios šviesos kiekis, kuris atsispindi (t. y. nėra sugeriamas ar išsklaidomas sienos). Vaizdo raiška – tai atspindėto vaizdo aiškumas.

Nuolaidos esant didesnio kiekio poreikiui, profesionalams, komerciniams ir švietimo tikslams

Savo konkurentus lenkiame ne tik savo gaminių kokybe ir 5 metų savybių garantija, bet ir siūlydami nuolaidas esant dideliam poreikiui.

Kuo didesnis paviršius, kurį norite transformuoti, tuo daugiau galite sutaupyti. Siūlome nuolaidas perkant didesnį kiekį – susisiekite ir sužinokite daugiau.

Jei esate prekybos įmonė, statybos rangovas, valstybinės ar švietimo įstaigos atstovas, pedagogas – parašykite mums ir pasinaudokite mokėjimo atidėjimu, nuolaidomis ir kt. pasiūlymais.

atliku uzduociu logo spalu sala
Meniu