Projektoriaus ekrano dažai PRO

184.00

„Smart Projector Paint Pro“ rinkinys yra populiariausi mūsų asortimento universalūs projekciniai dažai. Jie ne tik lenkia tradicinius projektorių ekranus, tačiau yra ekonomiškas, lengvai naudojamas sprendimas be jokių dydžio ar formos apribojimų.

„Smart Projector Paint Pro“ yra geriausias sprendimas, kai reikia aukštos kokybės vaizdo susirinkime, pamokoje ar pristatymui, leidžiantis pasiekti 1,1 stiprinimo koeficientą esant 140 laipsnių matymo kampui. „Smart Projector Paint Pro“ galima naudoti viduje ir lauke, pavyzdžiui, lauke demonstruoti filmus ar projektuoti vaizdą ant pastato sienų.

Galima naudoti su visais interaktyviaisiais, HD, 4K standartiniais projektoriais, trumpo ir ypač trumpo fokusavimo projektoriais.

Aprašymas

Projektoriaus ekrano dažai, papildoma informacija:

  • Išeiga / Tūris / svoris: 4,5m² / 965ml / 1,27 kg
  • Produkto spalva: balta
  • Blizgesys: matinis
  • Stiprinimo koeficientas: 1,1, kai matymo kampas 140 laipsnių
  • Rekomenduojamas prislopintas aplinkos apšvietimas
  • Visiškai nepermatomi dažai užtikrina aiškų didelės raiškos vaizdą platesniu kampu, atspindi daugiau šviesos
  • Labai silpno kvapo
  • LOJ mažiau negu 13 g/l
  • Nepriklausoma projekcinių savybių vertinimo ataskaita – CREST

Rinkinį sudaro:

1 x Smart Projector Paint Pro dažai ( 4,5m²)
1 x volelio rankena
2 x volelis
1 x naudojimosi instrukcija

4
2

Smart Projector Paint Pro naudojimas

Norint naudoti mūsų „Smart Projector Paint Pro“ dažus, nereikia būti profesionalu. Tokiais projekciniais dažais paviršių padengti gali kiekvienas.

Turite užtikrinti, kad dažomas paviršius yra švarus ir be jokių ašokusių dažų, glaisto ar kitų dalelių.

Prieš naudojant „Smart Projector Paint Pro“ dažus, bet kokį neapdorotą paviršių reikia dengti vandens pagrindo gruntu. Rekomenduojame naudoti mūsų „Smart White“ gruntą (yra rinkinyje), nes jis patvirtintas tinkamu naudoti su mūsų projekciniais dažais.

Nušlifuokite paviršių švitriniu popieriumi ir padenkite jį gruntu, leiskite išdžiūti, tuomet padenkite dviem sluoksniais „Paint Pro“ projekcinių dažų, leisdami pirmajam sluoksniui nudžiūti prieš dažant antrą sluoksnį (maždaug 1–2 val.). Nudažius paviršių projekciniais dažais, jį naudoti galima po 24 valandų.

Pastaba: sienos lygumas gali daryti įtaką produkto eksploatacinėms savybėms, todėl labai svarbu naudoti rinkinyje esantį gruntą ir iš pradžių bei tarp sluoksnių nušlifuoti paviršių švitriniu popieriumi. Tai užtikrins, kad turėsite geriausią projekcinę sieną rinkoje.

Turite klausimų? Mes didžiuojamės savo klientų aptarnavimu ir jiems siūloma pagalba. Jums tereikia susisiekti čia.

 

Kodėl verta rinktis Smart Paint Pro dažus?

„Smart Projector Paint Pro“ bet kokį lygų paviršių transformuos į puikų projektoriaus ekraną. Tai geriausias universalus projekcinis produktas mūsų asortimente. Jis užtikrina ryškų ir aiškų didelės raiškos vaizdą, taip pat buvo sukurtas ir išbandytas geriausioms vaizdo projektavimo charakteristikoms.

Greitai ir lengvai montuojamas sprendimas, leidžiantis atsisakyti daug vietos užimančių projektoriaus ekranų. Projekciniai dažai yra idealus sprendimas, kai reikia projektoriaus ekrano funkcijos, bet norite taupyti darbo erdvę, išsaugodami jos elegantišką išvaizdą.

Su „Smart Projector Paint Pro“ dažais galite sukurti projekcinį paviršių be jokių dydžio apribojimų, pasižymintį dar geresnėmis projekcinėmis savybėmis, nei įprasto projektoriaus ekrano. Sukurkite projekcinį ekraną, kuris visuomet paruoštas naudoti ir puikiai įsilieja į aplinką, kai yra nenaudojamas.

Dėl galimybės pasiekti 1,1 stiprinimo koeficientą esant 140 laipsnių matymo kampui, „Smart Projector Paint Pro“ galima naudoti aukštos kokybės pristatymams. Toks padidintas stiprinimo koeficientas reiškia, kad paviršius atspindi daugiau šviesos, negu „Smart Projector“ dažai ir leidžia matyti dar aukštesnės kokybės vaizdą.

Šie profesionalūs projekciniai dažai tinka visiems interaktyviesiems, HD ir standartiniams projektoriams bei atspindi daug šviesos (7,8 mW). Jie skirti naudoti aplinkos apšvietimo sąlygomis.

atliku uzduociu logo spalu sala
Meniu