Projektoriaus ekrano dažai

85.00

Smarter Surfaces projektoriaus ekrano dažai transformuos bet kokį lygų paviršių į bet kokio dydžio ir formos projektoriaus ekraną. Tai nebrangi ir kokybiška projektoriaus ekrano alternatyva. Ji tinka visiems projektoriams, įskaitant standartinius, interaktyviuosius, 3D ir 4K projektorius.

Pasirinkus mūsų projekcinius dažus, nereikės papildomų ekranų ir montavimo darbų, todėl galėsite dėmesį sutelkti į produktyvų bendradarbiavimą.

Neturime

Aprašymas

Mokyklinių lentų dažai, papildoma informacija:

  • Išeiga / Tūris / svoris: 6m² 750ml / 1,1kg
  • Produkto spalva: balta
  • Blizgesys: matiniai
  • Stiprinimo koeficientas: 1,0, kai matymo kampas 140 laipsnių
  • Visiškai nepermatomi dažai užtikrina aiškų didelės raiškos vaizdą.
  • Labai silpno kvapo
  • LOJ mažiau negu 13 g/l
  • Nepriklausoma projekcinių savybių vertinimo ataskaita – CREST
  • Prieš dažant šiais dažais būtina padengti paviršių vandens pagrindo gruntu
  • Galima naudoti ant lygaus paviršiaus, pavyzdžiui, sienų, tinko, betono, medienos, metalo ir kt.

Rinkinį sudaro:

1 x Projektoriaus Ekrano dažai
1 x volelio rankena
1 x volelis

Jei reikia grunto, spauskite čia.

4
2

Projektoriaus Ekrano dažų naudojimas

Norint naudoti mūsų Projektoriaus Ekrano dažus, jums nereikia būti profesionalu. Tokiais dažais paviršių padengti gali kiekvienas.

Turite užtikrinti, kad dažomas paviršius yra švarus, nebūtų atšokusių glaisto, dažų ar kitų dalelių.

Prieš naudojant Projektoriaus Ekrano dažus, bet kokį neapdorotą paviršių reikia dengti gruntu vandens pagrindu. Rekomenduojame naudoti mūsų Gruntinius dažus, nes jie patvirtinti kaip tinkami naudoti su mūsų projekciniais dažais.

Nušlifuokite paviršių švitriniu popieriumi ir padenkite jį gruntu (jei naudojate), leiskit išdžiūti, tuomet padenkite dviem sluoksniais projekcinių dažų, leisdami pirmajam sluoksniui nudžiūti, prieš dažant antrą sluoksnį (maždaug 2 val.). Nudažius paviršių projekciniais dažais, jį naudoti galima po 24 valandų.

Pastaba: sienos lygumas gali daryti įtaką produkto eksploatacinėms savybėms, todėl labai svarbu iš pradžių nušlifuoti paviršių švitriniu popieriumi.

Turite klausimų? Mes didžiuojamės savo klientų aptarnavimu ir jiems siūloma pagalba. Jums tereikia susisiekti čia.

Kodėl verta rinktis Projektoriaus Ekrano dažus?

„Smarter Surfaces“ dažai su projektoriaus ekrano savybėmis yra ekonomiškas sprendimas, užtikrinantis gerus eksploatacinius rezultatus.

Su Projektoriaus Ekrano dažais galite sukurti projekcinį paviršių be jokių dydžio apribojimų, pasižymintį dar geresnėmis projekcinėmis savybėmis, nei įprasto projektoriaus ekrano. Sukurkite projekcinį ekraną, kuris visuomet paruoštas naudoti ir puikiai įsilieja į aplinką, kai yra nenaudojamas.

Greitai ir lengvai transformuokite ir atnaujinkite sienas, biurą, klasę ir atsisakykite daug vietos užimančių projektoriaus ekranų. Projekciniai dažai yra idealus sprendimas, kai reikia projektoriaus ekrano funkcijos, bet norite taupyti darbo erdvę, išsaugodami jos elegantišką išvaizdą.
Projektoriaus Ekrano dažai yra ekonomiškas sprendimas, suteikiantis daugiau erdvės projektuoti ir planuoti. Tai puiki alternatyva biuruose rengti pristatymus ar klasėje naudoti interaktyvų projektorių.

Projektoriaus Ekrano dažai netinka rašymui markeriu. Jei norite rašyti markeriu ir naudoti projektorių, rinkitės mūsų neblizgius Baltos Lentos dažus.

Lyginant su konkurentų produktais, „Smarter Surface“ projekciniai dažai yra nekenksmingi aplinkai, tačiau pasižymi puikiausiomis savybėmis, juose yra mažai lakiųjų organinių junginių. Visos mūsų dangos yra be izocianatų. Tai reiškia, kad produktai yra saugūs patalpoje esantiems žmonėms ir nesukels galvos skausmo.

atliku uzduociu logo spalu sala

DUK

Meniu