Magnetiniai rašymo lentos tapetai

603.001,006.00

Magnetiniai rašymo lentos tapetai yra populiariausi mūsų magnetiniai baltos rašymo lentos efektą turintys tapetai. Pajuskite ypatingą lengvai klijuojamų magnetinių tapetų naudą, kuri padės skatinti kūrybingumą ir produktyvumą. Pasinaudokite šio produkto funkcionalumu rengdami pristatymus, projektuodami, planuodami, sakydami kalbą, mokydami, organizuodami susirinkimą. Jei ieškote magnetinės rašymo lentos su projektoriaus ekrano funkcija, spauskite čia.

Nesate tikri, koks gaminys yra tinkamiausias jūsų projektui? Atsiųskite mums savo erdvės nuotrauką arba susisiekite ir galėsime pasiūlyti bei rekomenduoti gaminių variantus, kad galėtumėte išsirinkti tai, kas jums labiausiai tiktų. Nesate tikri dėl produkto įrengimo? Esame čia, kad jums padėtume ir patartume atliekant įrengimo darbus.

Išvalyti

Aprašymas

Magnetiniai rašymo lentos tapetų techninės specifikacijos:

Dengiamas plotas / dydis / svoris:
10 m² / 1.22 m x 8.25 m / 15kg
5 m²  / 1.22 m x 4.12 m / 7.5 kg

Gaminio spalva: Balta
Gaminio paviršius: Blizgus
Medžiagos storis – 0,75 mm
Kvapas: Nėra
Aplinkosauga: Be LOJ, be tirpiklių, be izocianatų

Tinkami paviršiai: sienos, tinkas, betonas, mediena, metalas, durys ar bet koks kitas lygus paviršius

Papildoma informacija

Kiekis

5m2, 10m2

Rašymo lentos tapetų rinkinį sudaro:

10m2 ir 5m2

1 x baltas magnetinis tapetas
1 x paviršiaus lipdukas
1 x instrukcija
1 x mentelė
1 x pora pirštinių
1 x mikropluošto valomoji šluoštė
2 x Smart Neo magnetai

2m2
1 x baltas magnetinis tapetas
2 x Smart Neo magnetai
2 x klijų tubelės
1 x instrukcija
1 x mikrofibros valomoji šluostė

4
2

Baltos lentos magnetinių tapetų įrengimas:

Baltos lentos magnetinis tapetas yra lengvai montuojama rašymui tinkanti danga, ant kurios paviršiaus galima rašyti markeriu ir kuri paruošiama naudoti vos per 48 valandas. Kad rezultatas būtų geriausias, rekomenduojame įrengimą patikėti profesionalams.

Šis rašymo lentos tapetas su magnetinėmis savybėmis ypač lengvai montuojamas. Be to, jį galima tvirtinti horizontaliai, vertikaliai ir net ant lenktų, užapvalintų sienų. Darbui akių lygyje užtikrinti, rekomenduojame tapetą tvirtinti horizontaliai.

Svarbu, kad prieš tvirtinimą paviršius būtų lygus. Absorbuojančius paviršius, pavyzdžiui, naują tinką ar glaistą, prieš naudojimą rekomenduojame padengti gruntu.  Rekomenduojame naudoti mūsų baltus gruntinius dažus.

Kai paviršius paruoštas, ištieskite tapetą ant grindų, išmatuokite ir atkirpkite aštriomis žirklėmis.

Visoms mūsų magnetinėms ir magnetinėms rašymui markeriu skirtoms sienų dangoms priklijuoti naudokite klijus skirtus klijuoti sunkius ar stiklo audinio tapetus. Įprasti viniliniai klijai netinka daugiafunkciniams tapetams.

Jei reikia, įpilkite 10 % vandens į paruoštus stiprius sumaišytus klijus ir išmaišykite, kad jie būtų vientisos konsistencijos.  Sieną padenkite dviem sluoksniais klijų, naudodami volelį. Leiskite pirmajam klijų sluoksniui nudžiūti tiek, kad jis būtų sausas liečiant ir tuomet padenkite antrąjį klijų sluoksnį. Tuomet galima tvirtinti rašymui skirtą sienų dangą.

Visa detali naudojimo informacija padės jums lengvai paviršių padengti mūsų rašymui skirta sienų danga.

Galite peržiūrėti mūsų rašymui skirtos sienų dangos montavimo filmuką ir sužinoti, kaip teisingai sumontuoti dangą.

Turite klausimų? Mes didžiuojamės savo klientų aptarnavimu ir jiems siūloma pagalba. Jums tereikia susisiekti su mumis čia.

Kodėl verta rinktis mūsų magnetinius rašymo lentos tapetus?

Su rašymo lentos magnetiniais tapetais atnaujinkite biurą, posėdžių sales, mokyklų klases ir kitas bendro darbo erdves. Bet kokį lygų paviršių paverskite magnetiniu ir tinkamu rašymui. Mūsų paviršiams skirti sprendimai padeda didinti jūsų komandos, darbuotojų ar mokinių kūrybiškumą ir produktyvumą.

Savo rašymui skirtoms dangoms suteikiame 10 metų garantiją, kurią patvirtina nepriklausomų organizacijų suteikti sertifikatai.

Baltos lentos magnetiniai tapetai yra modernus sprendimas, suteikiantis neribotą erdvę jūsų kūrybiškumui ir bendradarbiavimui. Lengvai ir greitai visas sienas galite transformuoti į magnetinį rašymui markeriu tinkamą paviršių dinamiškam komandos darbui.

Rašymui markeriu skirti magnetiniai tapetai yra kokybiška tradicinės rašymo lentos ar stendo alternatyva, pranokstanti savo konkurentus. Pasinaudokite dvejopu funkcionalumu geriau planuodami, organizuodami darbą ar generuodami idėjas.

Nenaudojamas šis produktas užims minimaliai vietos ir atrodys elegantiškai darbo erdvėje. Išmaniųjų baltos lentos sienų apmušalų apdaila yra atspari dėmėms ir yra sukurta taip, kad naudojant neatsirastų ant paviršiiaus šešėlių.

Kad su magnetiniais gaminiais pasiektumėte geriausią rezultatą, rekomenduojame naudoti mūsų  „Smart Neo“ magnetus. Naująjį magnetinį paviršių naudokite idėjų generavimui su komandos nariais ir klientais, planuokite ir organizuokite darbus, valdykite projektus, surenkite pristatymus, kurkite, bendradarbiaukite ir darykite daugybę kitų dalykų.

Lyginant su konkurentų produktais, „Smarter Surfaces“ rašymui markeriu skirti magnetiniai tapetai nekenkia aplinkai, juose nėra lakiųjų organinių junginių, tirpiklių ir izocianatų. Tai reiškia, kad produktai yra saugūs patalpoje esantiems žmonėms.

Jei jums reikia magnetinės rašymo lentos su projektoriaus ekrano funkcija, susipažinkite su neblizgiais baltos lentos tapetais. Jei jums nereikia magnetinio ar projektoriui tinkamo sprendimo, galite rinktis  baltos lentos tapetus ir sukurti aukštos kokybės rašymui markeriu tinkamą paviršių.

atliku uzduociu logo spalu sala
Meniu