Magnetinis glaistas

149.00

Išmanusis magnetinis glaistas yra ypač efektyvus sprendimas, transformuojantis bet kokias sienas į magnetinį paviršių. Jis transformuos bet kokio dydžio plotą į naujausią, labai efektyvų magnetinį paviršių, skirtą bendradarbiavimui ir produktyvumui.

Jo sudėtyje yra net 75 % – magnetito. Tai stipriausias mūsų magnetinis produktas. Jis išlaikys 8 ir daugiau lapų su vienu magnetu. Dėl neįtikėtinos magnetinės traukos šį gaminį tinka naudoti, kai reikia ypač didelio efektyvumo.

Išmanusis magnetinis glaistas parduodamas jau paruoštas naudoti. Naudokite jį kaip bet kokį kitą standartinį glaistą. Dažykit ant jo įprastais dažais, baltos lentos dažais, klijuokite tapetus ar kitas sienų dangas.

Nesate tikri, koks gaminys yra tinkamiausias jūsų projektui? Atsiųskite mums savo erdvės nuotrauką arba susisiekite ir galėsime pasiūlyti bei rekomenduoti gaminių variantus, kad galėtumėte išsirinkti tai, kas jums labiausiai tiktų. Nesate tikri dėl produkto įrengimo? Esame čia, kad jums padėtume ir patartume atliekant įrengimo darbus.

  • 10 metų gaminio garantija
  • Išlaiko aštuonis ir daugiau A4 formato lapus su vienu magnetu
  • Lengva naudoti: paprastai uždekite 2 glaisto sluoksnius vadovaudamiesi vaizdo vadovu
  • Tinka naudoti ar dažyti vos po 24 val.
  • Aplinkosauga: Atitinka visus ES standartus – mažas LOJ lygis, be tirpiklių ir be izocianatų
  • Netrikdo WIFI ar kitų signalų

Aprašymas

Išmaniojo magnetinio glaisto techninės specifikacijos

Dengiamas plotas / talpa / svoris:
6 m² / 3,8 l / 10 kg
Gaminio spalva: Juoda
Gaminio paviršius: Matinis
Magnetinė dalis: 75% magnetito
Kvapas: Nėra
LOJ: mažiau nei 13 g/l, be tirpiklių, be izocianatų
Tinkami paviršiai: sienos, tinkas, betonas, mediena ar bet koks glotnus paviršius

Magnetinio glaisto rinkinį sudaro:

1 vnt. magnetinis glaistas (6 m²)

4
2

Išmaniojo magnetinio glaisto naudojimas:

Jei norite geriausių rezultatų, rekomenduojame iš viso užtepti mažiausiai 2 sluoksnius. Gali prireikti papildomų sluoksnių, bet tai būtina tik tada, kai reikia ypač didelės magnetinės traukos.

Svarbu, kad paviršius prieš naudojimą būtų glotnus. Jei paviršius bus glotnus, pasieksite geriausių galutinių rezultatų. Prieš užtepant išmanųjį magnetinį glaistą paviršių reikia nugruntuoti. Rekomenduojame naudoti išmanųjį baltą gruntą.  Jei paviršius jau buvo dažytas, grunto nereikia.

Vadovaudamiesi instrukcijomis užtepkite pirmąjį glaisto sluoksnį. Palaukite, kol pirmasis sluoksnis palietus bus išdžiūvęs, tada tepkite antrąjį sluoksnį.

Užtepę antrąjį glaisto sluoksnį, palaukite, bent 12 val., kol paviršius išdžius. Prašveiskite paviršių prieš įrengiant apdailinį sluoksnį – pasirinktus spalvotus dažus, tapetus, ar kitą sienų dangą. Yra daug išsamesnis naudojimo vadovas, kad žinotumėte, kaip reikia naudoti išmanųjį magnetinį glaistą.

Taip pat galite peržiūrėti mūsų magnetinio glaisto naudojimo vaizdo įrašą.

Turite klausimų? Mes didžiuojamės savo klientų aptarnavimu ir jiems siūloma pagalba. Jums tereikia susisiekti su mumis čia.

Kodėl verta rinktis išmanųjį magnetini glaistą?

Atnaujinkite savo darbo vietą ir transformuokite ištisus biurus, posėdžių sales, klases ar bet kokias kitas bendradarbiavimo erdves su išmaniuoju magnetiniu glaistu. Mūsų paviršiaus sprendimai sukurti taip, kad skatintų jūsų komandos, darbuotojų ar studentų kūrybiškumą ir produktyvumą.

Išmanusis magnetinis glaistas yra vienas stipriausių magnetinių paviršių sprendimų rinkoje. Tai aukštos kokybės alternatyva sunkiems magnetiniams lakštams ir yra iki 6 kartų stipresnis nei konkurentų gaminiai. Garantuojame šio magnetinio glaisto kokybę 10 metų laikotarpiui. Mūsų kokybės garantija pagrįsta nepriklausomais sertifikatais.

Išmanusis magnetinis glaistas yra naujoviškas gaminys, kurį naudodami galite susikurti neribotą erdvę kurti ir dirbti. Galite greitai ir lengvai ištisas sienas paversti magnetiniu paviršiumi.

Ant išmaniojo magnetinio glaisto galima užtepti išmaniųjų baltųjų lentų dažų viršutinį sluoksnį ir gausite daugiafunkcį sausojo valymo magnetinį paviršių. Jei norite sukurti sausojo valymo magnetinį paviršių, galite užtepti baltų ar skaidrių baltųjų lentų dažų viršutinį sluoksnį.

Jei norite geriausių rezultatų naudodami magnetines prekes, rekomenduojame Išmaniuosius „Neo“ magnetus. Savo naująjį magnetinį paviršių naudokite idėjų paieškai su komandomis ar klientais, planavimui ir tvarkaraščiams, projektų valdymui, pristatymams, kūrybai ir bendradarbiavimui bei daugeliu kitų atvejų.

„Smarter Surfaces“ magnetiniai dažai yra ekologiškas. Sudėtyje yra labai mažas LOJ lygis, nėra tirpiklių ir izocianatų, palyginus su konkurentų gaminiais. Visi mūsų gaminiai yra be izocianatų. Tai reiškia, kad juos saugu įrenginėti ir naudoti, kai patalpoje yra žmonių.

Jei reikia silpnesnės versijos, Išmanieji magnetiniai dažai išlaikys daugiausia 4 A4 formato lapus su vienu magnetu.

atliku uzduociu logo spalu sala
Meniu