Projektoriaus ekrano dažai Contrast

194.00

Išmanieji projektoriaus ekrano dažai Contrast yra populiariausi mūsų projektoriaus ekrano dažai. Šie dažai šiek tiek sugeria šviesą, taip sukurdami tamsesnių vaizdų didesnę raišką. Jie sukurti užtikrinti optimalų efektyvumą esant silpnai apšviestai aplinkai.

Išmaniųjų projektoriaus ekrano dažų Contrast viršutinis sluoksnis yra pilkos spalvos. Visą sistemą sudaro keturi dažų sluoksniai – du pagrindo sluoksniai ir du viršutiniai sluoksniai. Abi sistemos dalys yra labai svarbios, siekiant sukurti tobulą vaizdo projektavimui skirtą paviršių. Šiais dažais nudažytą ekraną naudokite su visais interaktyviaisiais ir HD standartiniais projektoriais. Išmanieji projektoriaus ekrano dažai Contrast ypač gerai veikia su 4K projektoriais.

Nesate tikri, koks gaminys yra tinkamiausias jūsų projektui? Atsiųskite mums savo erdvės nuotrauką arba susisiekite ir galėsime pasiūlyti bei rekomenduoti gaminių variantus, kad galėtumėte išsirinkti tai, kas jums labiausiai tiktų. Nesate tikri dėl produkto įrengimo? Esame čia, kad jums padėtume ir patartume atliekant įrengimo darbus.

  • 5 metų gaminio garantija
  • Tamsiai pilkas paviršius
  • Rinkinyje yra naudojimo priedai
  • Lengva įrengti – paprastai tepama keturiais sluoksniais
  • Tinka naudoti vos po 24 val.
  • Aplinkosauga: Atitinka visu ES standartus: mažas LOJ lygis, be tirpiklių ir be izocianatų
  • Sertifikavimas: „Independent Projection Performance Report“, CREST, LOJ (mažiau nei 13 g/l)

Aprašymas

Išmaniųjų projektoriaus ekrano dažų Contrast techninės specifikacijos

Dengiamas plotas / talpa / svoris: Pagrindo (gruntinis) sluoksnis – pilkas
6 m²  / 750 ml / 1,06 kg
Dengiamas plotas / talpa / svoris: Viršutinis sluoksnis – pilkas
6 m²  / 750 ml / 1,06 kg
Dažų spalva: Pilka
Blizgumo laipsnis: labai matinė
Savybės: Sugeria šviesą ir atspindi tik 1 mW
Kvapas: Labai silpnas
LOJ: Mažiau nei 13 g/l
Gruntas: Prieš naudojant išmanųjį projekcinių dažų kontrastą ant bet kokio porėto ir negruntuoto paviršiaus reikia papildomai naudoti vandeninį gruntą
Tinkami paviršiai: galima naudoti ant visų lygių paviršių

Projektoriaus ekrano dažų Contrast rinkinį sudaro:

1 vnt. išmaniųjų projekcinių dažų Contrast pagrindo sluoksnis (6 m²)
1 vnt. išmaniųjų projekcinių dažų Contrast viršutinis sluoksnis (6 m²)
1 vnt. volelio rankena
2 vnt. volelių

4
2

Projektoriaus ekrano dažų Contrast naudojimas:

Norint nudažyti paviršių mūsų išmaniaisiais projektoriaus ekrano dažais Contrast, nereikia būti profesionalu. Tokiais projekciniais dažais paviršių padengti gali kiekvienas.

Jei paviršius yra įgeriantis, prieš dažant projektoriaus ekrano dažais, sienos paviršių reikia padengti vandens pagrindo gruntu. Rekomenduojame naudoti išmanųjį baltą gruntą, nes jis buvo išbandytas naudoti su mūsų projekciniais dažais.  Jei dažote jau nudažytą (įprastais sienų dažais) paviršių, grunto nereikia.

Paruoškite paviršių – išlyginkite visus nelygumus, nušveiskite iki glotnumo, užtepkite gruntą (jei reikia), palikite nudžiūti. Tada tepkite pirmąjį sluoksnį iš pagrindo sluoksnio skardinės. Išdžiūvus šiek tiek pašveiskite, tada tepkite antrąjį sluoksnį.

Prieš tepdami viršutinį sluoksnį įsitikinkite, kad pagrindo sluoksnis yra glotnus ir be paviršiaus defektų. Užtepkite pirmąjį sluoksnį pridėtu komplekte voleliu, tada palaukite, kol išdžius, ir tepkite antrąjį sluoksnį. Užtepus projekcinius dažus, būtina palaukti 24 val. prieš naudojant paviršių. Yra išsamus įrengimo vadovas, kad žinotumėte, kaip reikia naudoti mūsų pilkus projekcinius dažus.

Atminkite: sienos glotnumas turi įtakos gaminio savybėms, todėl svarbu prieš tai nušveisti paviršių. Taip užtikrinsite puikų galutinį rezultatą.

Turite klausimų? Mes didžiuojamės savo klientų aptarnavimu ir jiems siūloma pagalba. Jums tereikia susisiekti su mumis čia

Kodėl verta rinktis projektoriaus ekrano dažus Contrast?

Išmanieji projektoriaus ekrano dažai Contrast transformuoja bet kokį lygų paviršių į labai efektyvų namų kino ekraną. Šis gaminys skirtas naudoti tamsiose patalpose ir sukuria didelį vaizdo projektavimui skirtą paviršių jūsų namų kino teatre ar žaidimų salėje.

Galite naudoti tradicinius, HD, 4K ir interaktyviuosius projektorius. Pilka projektoriaus ekrano dažų spalva sukuria optimalų kontrastą, sugeria šviesą ir atspindi tik 1 mW. Esant 0,1 išeigai ir 120 laipsnių žiūros kampui, šie dažai pralenkia visus konkurentų gaminius.

Transformuokite savo namų kino teatrą ar žaidimų salę, ir lengvai naudokitės gaminiu, nes nebereikia nepatogių projektoriaus ekranų. Projektoriaus ekrano dažai idealiai tinka, kai reikia užtikrinti projektoriaus ekrano funkcionalumą, ir išlaikyti minimalų ir išpuoselėtą jūsų erdvės dizainą.

Naudodami išmaniuosius projektoriaus ekrano Contrast dažus, galite sukurti vaizdo projektavimui skirtą paviršių be dydžio apribojimų, kuris veiks geriau nei įprasti projekciniai ekranai. Sukurkite vaizdo projektavimui skirtą paviršių, kuris bus visada paruoštas naudoti, o nenaudojamas įsilies į aplinką.

Jei ieškote konferencinės lentos ir projektoriaus ekrano funkcijos viename – peržiūrėkite mūsų Išmaniuosius baltos lentos sienų apmušalus (mažai blizgūs).

„Smarter Surfaces“ projektoriaus ekrano dažai yra ekologiškas pasirinkimas dėl konkurencingai mažo LOJ lygio, palyginti su konkurentais. Visos mūsų dangos yra be izocianatų. Tai reiškia, kad juos saugu naudoti, kai patalpoje yra žmonių.

Garantuojame šių projekcinių dažų kokybę 5 metų laikotarpiui; mūsų kokybės garantija pagrįsta nepriklausomais sertifikatais.

Ieškote nebrangios versijos? Peržiūrėkite išmaniuosius projekcinius dažus, jei norite gauti aukštos kokybės sprendimą už prieinamesnę kainą. Jei norite sukurti namų kino teatrą, mūsų išmanieji projektoriaus ekrano dažai Contrast yra jums skirtas sprendimas.

 

Nuolaidos esant didesnio kiekio poreikiui, profesionalams, komerciniams ir švietimo tikslams

Savo konkurentus lenkiame ne tik savo gaminių kokybe ir 5 metų savybių garantija, bet ir siūlydami nuolaidas esant dideliam poreikiui.

Kuo didesnis paviršius, kurį norite transformuoti, tuo daugiau galite sutaupyti. Siūlome nuolaidas perkant didesnį kiekį – susisiekite ir sužinokite daugiau.

Jei esate prekybos įmonė, statybos rangovas, valstybinės ar švietimo įstaigos atstovas, pedagogas – parašykite mums ir pasinaudokite mokėjimo atidėjimu, nuolaidomis ir kt. pasiūlymais.

atliku uzduociu logo spalu sala
Meniu