Super magnetiniai dažai

169.00

Transformuokite paviršių į labai efektyvų magnetinį paviršių, naudodami paprastai įrengiamus „Super“ magnetinius dažus. „Super“ magnetiniai dažai yra populiariausia ir stipriausia dažų prekė, kokią turime savo magnetinių prekių asortimente. Jų sudėtyje yra 60 % magnetito ir jie gali išlaikyti daugiausia 5 puslapius vos su vienu magnetu.

Sukurkite magnetines sienas darbui, mokymui ir žaidimams. Naudokite planavimui, tvarkaraščiams, idėjų paieškai, projektų valdymui, bendrinimui, komandiniam darbui ir daugeliu kitų atvejų. Pasirinkite bet kurios spalvos viršutinį įprastų dažų sluoksnį, kuris derėtų likusią patalpos aplinką.

Nesate tikri, koks gaminys yra tinkamiausias jūsų projektui? Atsiųskite mums savo erdvės nuotrauką arba susisiekite ir galėsime pasiūlyti bei rekomenduoti gaminių variantus, kad galėtumėte išsirinkti tai, kas jums labiausiai tiktų. Nesate tikri dėl produkto įrengimo? Esame čia, kad jums padėtume ir patartume atliekant įrengimo darbus.

  • 10 metų gaminio garantija
  • Magnetinės savybės: Išlaiko A4 formato 5 lapus
  • Lengva ir paprasta naudoti
  • Tinka naudoti ar dažyti ant viršaus įprastais dažais vos po 24 val.
  • Palankūs aplinkai: mažas LOJ lygis, be tirpiklių ir be izocianatų
  • Tinka komerciniam interjerui, turi nepriklausomą atsparumo ugniai sertifikatą
Išvalyti
Produkto kodas: N/A Kategorijos: ,

Aprašymas

„Super“ magnetinių dažų techninės specifikacijos

Dengiamas plotas / talpa / svoris:
6 m²  / 2500 ml / 6 kg
Gaminio spalva: Pilka
Gaminio paviršius: Blizgus
Magnetinė dalis: 60 % magnetito
Kvapas: Labai silpnas
LOJ: Mažiau nei 13g/l
Aplinkosauga: mažas LOJ lygis, be tirpiklių ir be izocianatų
Tinkami paviršiai: sienos, tinkas, betonas, mediena, metalas, durys ar bet koks lygus paviršius

 

Papildoma informacija

Kiekis

6m2

Super magnetinių dažų rinkinį sudaro:

1 vnt. „Super“ magnetiniai dažai
2 vnt. „Smart Neo“ magnetai (neodimis)
1 vnt. naudojimo vadovas
2 vnt. volelių movos
1 vnt. volelių rankena

4
2

Super magnetinių dažų naudojimas:

Mūsų „Super“ magnetiniams dažams nereikia profesionalų montavimo. Bet kas gali juos naudoti, atlikdamas vos kelis paprastus veiksmus.

Svarbu, kad paviršius prieš naudojimą būtų lygus ir neporėtas. Jei paviršius bus lygus ir dažytas arba gruntuotas gruntiniais dažais, pasieksite geriausių galutinių rezultatų. Jei paviršius yra sugeriantis, prieš naudojant „Super“ magnetinius dažus, reikia naudoti vandeninį gruntą arba dažus. Rekomenduojame savo išmanųjį baltą gruntą.

Reikėtų užtepti bent keturis „Super“ magnetinių dažų sluoksnius. Po kiekvieno sluoksnio, dažams išdžiūvus, paviršių reikia pašveisti. Galite tepti ir daugiau sluoksnių, jei norite stipresnės magneto traukos.

Prieš tepdami papildomus sluoksnius ar dažant apdailinį sluoksnį įprastais dažais, įsitikinkite, kad paviršius yra sausas. Yra išsamus naudojimo vadovas, kad žinotumėte, kaip reikia naudoti „Super“ magnetinius dažus.

Turite klausimų? Mes didžiuojamės savo klientų aptarnavimu ir jiems siūloma pagalba. Jums tereikia susisiekti su mumis čia

Kodėl verta rinktis Super magnetinius dažus?

Atnaujinkite savo darbo vietą ir transformuokite ištisus biurus, posėdžių sales, klases ar bet kokias kitas bendradarbiavimo erdves su „Super“ magnetiniais dažais. Mūsų paviršiaus sprendimai sukurti taip, kad skatintų jūsų komandos, darbuotojų ar studentų kūrybiškumą ir produktyvumą.

„Super“ magnetiniai dažai yra vieni stipriausių magnetinių dažų rinkoje ir iki 4 kartų stipresni nei  konkurentų magnetinės prekės. Garantuojame šio gaminio kokybę 10 metų laikotarpiui; mūsų kokybės garantija pagrįsta nepriklausomais sertifikatais.

„Super“ magnetiniai dažai yra naujoviški dažai, kuriuos naudodami galite susikurti neribotą erdvę kurti ir dirbti. Galite greitai ir lengvai ištisas sienas paversti magnetiniu paviršiumi, kartu turint galimybę užtikrinti didesnį funkcionalumą.

Ant „Super“ magnetinių dažų galima užtepti išmaniųjų baltos lentos dažų viršutinį sluoksnį ir taip gausite daugiafunkcinį sausojo valymo magnetinį paviršių. Jei norite sukurti sausojo valymo magnetinį paviršių, galite užtepti baltų ar skaidrių baltų lentų dažų viršutinį sluoksnį.

Savo naująjį magnetinį paviršių naudokite idėjų paieškai su komandomis ar klientais, planavimui ir tvarkaraščiams, projektų valdymui, pristatymams, kūrybai ir bendradarbiavimui, bei daugeliu kitų atvejų.

„Smarter Surfaces“ magnetiniai dažai yra ekologiškas pasirinkimas. Sudėtyje nėra LOJ, tirpiklių, izocianatų, palyginti su konkurentų gaminiais. Visi mūsų gaminiai yra be izocianatų. Tai reiškia, kad juos saugu naudoti, kai patalpoje yra žmonių.

Jei reikia silpnesnės versijos, Išmanieji magnetiniai dažai išlaikys daugiausia 4 A4 formato lapus su vienu magnetu.

atliku uzduociu logo spalu sala
Meniu